Vytautas Rastenis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kontaktai [email protected] (8 5) 2396736 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Kaimo reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2018-10-09
  • Savižudybių ir smurto prevencijos komisija Komisijos narys 2018-04-05 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narys 2018-10-10 - 2018-10-21
  • Socialinių reikalų ir darbo komitetas Komiteto narys 2018-10-22 - Nesibaigė
  • Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis Pakomitečio narys 2018-10-30 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Kaimo reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2018-10-09
  • Savižudybių ir smurto prevencijos komisija Komisijos narys 2018-04-05 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narys 2018-10-10 - 2018-10-21
  • Socialinių reikalų ir darbo komitetas Komiteto narys 2018-10-22 - Nesibaigė
  • Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis Pakomitečio narys 2018-10-30 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama