Užduoti naują klausimą politikui

Vytautas Kamblevičius

Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Kontaktai [email protected] (8 5) 2396441 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-09-20
  • Kaimo reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2018-10-09
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas 2017-09-21 - 2018-01-11
  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos seniūnas 2018-01-12 - Nesibaigė
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto narys 2018-10-10 - 2018-10-21
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2018-10-22 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji kaimo plėtros ir žemės ūkio rėmimo grupė Narys 2018-12-19 - Nesibaigė
  • Seniūnų sueiga Narys 2018-03-12 - Nesibaigė
  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narys 2017-06-15 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika grupė Narys 2017-06-14 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė Narys 2017-03-16 - Nesibaigė
  • Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė Pirmininko pavaduotojas 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Pirmininko pavaduotojas 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Politinė patirtis

  • Partija Tvarka ir teisingumas Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Partija "Tvarka ir teisingumas" Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Darbo partija Vyriausioji rinkimu komisija (Nr. 100) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2005-01-17 - 2008-11-17

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.