Vitalijus Gailius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kontaktai [email protected] (8 5) 2396640 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Žiemgalos (Nr. 46) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Pakruojo - Joniškio (Nr. 46) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Liberalų sąjūdžio frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2016-11-27
  • Antikorupcijos komisija Komisijos pirmininkas 2016-11-28 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Liberalų sąjūdžio frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2016-11-27
  • Antikorupcijos komisija Komisijos pirmininkas 2016-11-28 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Rimanto Jono Dagio, Vitalijaus Gailiaus ir Jurgio Razmos dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos valdžios atstovais antikorupcijos klausimais Komandiruotė 2018-09-25 - 2018-09-27
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Ukrainoje ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Projektų Ukrainoje koordinavimo biuro vadovu Kelionė 2017-05-18 - 2017-05-20

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama