Užduoti naują klausimą politikui

Vanda Kravčionok

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396675 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija Frakcijos seniūno pavaduotoja 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narė 2016-11-22 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė Pirmininko pavaduotoja 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narė 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narė 2016-11-17 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Seimo narių dalyvavimo 5-ajame Polonijos ir užsienio lenkų suvažiavime Komandiruotė 2018-09-19 - 2018-09-24
  • Dėl Vandos Kravčionok, Zenono Streikaus, Algio Strelčiūno ir Povilo Urbšio dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos Seimo Vietos savivaldos ir regioninės politikos komiteto atstovais Komandiruotė 2018-05-07 - 2018-05-10

Politinė patirtis

  • Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos lenkų rinkimų akcija Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.