Užduoti naują klausimą politikui

Valentinas Bukauskas

Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Kontaktai [email protected] (8 5) 2396728 http://www.bukauskas.96.lt Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos seniūno pavaduotojas 2016-11-14 - 2017-10-18
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos seniūno pavaduotojas 2017-10-19 - 2018-04-18
  • Laisvės kovų komisija Komisijos narys 2018-03-22 - 2018-11-15
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2018-04-19 - 2018-10-15
  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos narys 2018-10-16 - Nesibaigė
  • Europos reikalų komitetas Komiteto narys 2018-10-22 - 2019-01-13
  • Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija Komisijos narys 2018-11-15 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narys 2017-06-15 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė Narys 2017-02-14 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė Narys 2017-02-14 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė Narys 2017-02-14 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė Narys 2017-02-14 - Nesibaigė
  • Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė Narys 2017-01-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Žemaičių grupė Narys 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Politinė patirtis

  • Darbo partija Telšių (Nr. 40) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Darbo partija Telšių (Nr. 40) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Koalicija Darbo partija + jaunimas Pagal sąrašą 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Darbo partija Telšių (Nr. 40) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-15 - 2008-11-17

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.