Užduoti naują klausimą politikui

Tadas Langaitis

Kontaktai Neturi el. pašto Neturi telefono Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2018-02-28
  • Ekonomikos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2018-02-28
  • Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis Pakomitečio pirmininkas 2016-12-27 - 2018-02-28

Parlamentinės grupės

  • Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė Narys 2017-09-21 - 2018-02-28
  • Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė Narys 2017-05-17 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė Narys 2017-05-05 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narys 2017-05-05 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė Narys 2017-03-16 - 2018-02-28
  • Laikinoji Kauno krašto bičiulių grupė Narys 2016-12-15 - 2018-02-28
  • Laikinoji Pilietinės visuomenės plėtros grupė Narys 2016-12-08 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė Narys 2016-12-01 - 2018-02-28
  • Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“ Narys 2016-11-29 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė Pirmininkas 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narys 2016-11-24 - 2018-02-28

Komandiruotės ir kelionės

Politinė patirtis

  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - 2018-02-28

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.