Stasys Šedbaras

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kontaktai [email protected] (8 5) 2396011 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Tauragės (Nr. 34) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-21
  • Konstitucijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2016-11-22 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-21
  • Konstitucijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2016-11-22 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Rimo Andrikio, Dainiaus Gaižausko ir Stasio Šedbaro dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto tarpparlamentiniame posėdyje Komandiruotė 2018-03-18 - 2018-03-20
  • Dėl Stasio Šedbaro kelionės į Latvijos Respubliką Kelionė 2017-01-25 - 2017-01-25
  • R. Andrikio, A. Ažubalio, L. Kasčiūno, G. Kirkilo ir S. Šedbaro komandiruotė į Briuselį Komandiruotė 2016-11-28 - 2016-11-30

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama