Robertas Šarknickas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kontaktai [email protected] (8 5) 2396641 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Alytaus (Nr. 30) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Kultūros komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Migracijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2018-05-14
  • Savižudybių ir smurto prevencijos komisija Komisijos narys 2017-03-15 - 2018-04-11
  • Neįgaliųjų teisių komisija Komisijos narys 2017-06-21 - 2018-04-04
  • Savižudybių ir smurto prevencijos komisija Komisijos pirmininkas 2018-04-12 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Kultūros komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Migracijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2018-05-14
  • Savižudybių ir smurto prevencijos komisija Komisijos narys 2017-03-15 - 2018-04-11
  • Neįgaliųjų teisių komisija Komisijos narys 2017-06-21 - 2018-04-04
  • Savižudybių ir smurto prevencijos komisija Komisijos pirmininkas 2018-04-12 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Vytauto Kernagio ir Roberto Šarknicko dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respublikos valdžios atstovais Komandiruotė 2018-05-02 - 2018-05-04
  • Dėl Vytauto Kernagio ir Roberto Šarknicko dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respublikos valdžios atstovais Komandiruotė 2018-05-02 - 2018-05-04
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos lietuvių kultūros organizacijų atstovais Komandiruotė 2017-10-05 - 2017-10-05
  • Dėl Roberto Šarknicko dalyvavimo susitikimuose vaiko teisių apsaugos klausimais Kelionė 2017-05-12 - 2017-05-16

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama