Rimantas Sinkevičius

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396731 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-10-18
  • Aplinkos apsaugos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-12-12
  • Migracijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos narys 2017-10-19 - Nesibaigė
  • Ekonomikos komitetas Komiteto narys 2017-12-08 - 2017-12-17
  • Ekonomikos komitetas Komiteto pirmininkas 2017-12-18 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narys 2017-06-15 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinėje Asamblėjoje Narys 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Lino Balsio ir Rimanto Sinkevičiaus dalyvavimo konferencijoje ,,Europos Sąjungos investicijos į transporto tinklus po 2020 metų“ Komandiruotė 2018-06-19 - 2018-06-21
  • Dėl Stasio Jakeliūno, Aušros Maldeikienės, Rimanto Sinkevičiaus ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo Europos Parlamento savaitės renginiuose Komandiruotė 2018-02-18 - 2018-02-21
  • Dėl Stasio Jakeliūno, Aušros Maldeikienės, Rimanto Sinkevičiaus ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo Europos Parlamento savaitės renginiuose Komandiruotė 2018-02-18 - 2018-02-21

Politinė patirtis

  • Lietuvos socialdemokratų partija Jonavos (Nr. 60) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partija Jonavos (Nr. 60) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Lietuvos socialdemokratų partija Jonavos (Nr. 60) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Lietuvos demokratinė darbo partija Jonavos (Nr. 60) apygardoje 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.