Užduoti naują klausimą politikui

Ričardas Juška

Liberalų sąjūdžio frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396676 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Liberalų sąjūdžio frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2018-12-04
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Peticijų komisija Komisijos narys 2016-11-23 - Nesibaigė
  • Valstybės istorinės atminties komisija Komisijos narys 2017-06-21 - 2017-06-25
  • Valstybės istorinės atminties komisija Komisijos pirmininko pavaduotojas 2017-06-26 - 2018-11-15
  • Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija Komisijos narys 2018-11-15 - Nesibaigė
  • Liberalų sąjūdžio frakcija Frakcijos seniūno pavaduotojas 2018-12-05 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2019-05-16 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narys 2017-06-15 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė Narys 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narys 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinėje Asamblėjoje Pirmininko pavaduotojas 2016-11-29 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Ukrainoje ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Projektų Ukrainoje koordinavimo biuro vadovu Kelionė 2017-05-18 - 2017-05-20
  • Dėl Ričardo Juškos ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinės Asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2017-05-11 - 2017-05-14

Politinė patirtis

  • Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Jurbarko-Pagėgių (Nr. 62) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė