Remigijus Žemaitaitis

Partija Tvarka ir teisingumas Kontaktai [email protected] (8 5) 2396972 http://www.remigijaus.lt Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Partija Tvarka ir teisingumas Pietų Žemaitijos (Nr. 33) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Partija "Tvarka ir teisingumas" Šilalės - Šilutės (Nr. 33) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pajūrio (Nr. 22) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2009-12-08 - 2012-11-16

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos seniūnas 2016-11-14 - 2017-09-20
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-21
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2016-11-22 - 2018-10-09
  • Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis Pakomitečio narys 2017-03-15 - Nesibaigė
  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos narys 2017-09-21 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2017-10-18 - Nesibaigė
  • Seimo valdyba Seimo Pirmininko pavaduotojas 2018-10-09 - Nesibaigė
  • Kaimo reikalų komitetas Komiteto narys 2018-10-10 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos seniūnas 2016-11-14 - 2017-09-20
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-21
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2016-11-22 - 2018-10-09
  • Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis Pakomitečio narys 2017-03-15 - Nesibaigė
  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos narys 2017-09-21 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2017-10-18 - Nesibaigė
  • Seimo valdyba Seimo Pirmininko pavaduotojas 2018-10-09 - Nesibaigė
  • Kaimo reikalų komitetas Komiteto narys 2018-10-10 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama