Ramūnas Karbauskis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kontaktai [email protected] (8 5) 2396102 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šilainių (Nr. 14) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos valstiečių partija Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45) apygardoje 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14
  • Išsikėlė pats Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45) apygardoje 1996–2000 metų kadencija 1996-11-25 - 2000-10-18

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos seniūnas 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Kultūros komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-21
  • Kultūros komitetas Komiteto pirmininkas 2016-11-22 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos seniūnas 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Kultūros komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-21
  • Kultūros komitetas Komiteto pirmininkas 2016-11-22 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos lietuvių kultūros organizacijų atstovais Komandiruotė 2017-10-05 - 2017-10-05
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos valstybių parlamentų narių krepšinio varžybose Baltijos Asamblėjos taurei laimėti Komandiruotė 2017-06-01 - 2017-06-02

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama