Užduoti naują klausimą politikui

Raminta Popovienė

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396335 http://ramintapopoviene.lt/ Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Švietimo ir mokslo komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narė 2016-11-22 - 2017-06-25
  • Migracijos komisija Komisijos narė 2016-11-23 - 2018-03-21
  • Savižudybių ir smurto prevencijos komisija Komisijos narė 2017-06-22 - 2018-03-21
  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narė 2017-11-07 - Nesibaigė
  • Kultūros komitetas Komiteto narė 2017-11-21 - 2017-11-23
  • Kultūros komitetas Komiteto pirmininko pavaduotoja 2017-11-24 - Nesibaigė
  • Neįgaliųjų teisių komisija Komisijos narė 2018-03-22 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narė 2017-06-15 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė Narė 2017-04-26 - Nesibaigė
  • Laikinoji Moterų grupė Pirmininko pavaduotoja 2016-12-30 - Nesibaigė
  • Laikinoji Kauno krašto bičiulių grupė Narė 2016-12-15 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Moterų grupė Narė 2016-12-08 - 2016-12-29
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narė 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narė 2016-11-22 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Vytauto Kernagio ir Ramintos Popovienės dalyvavimo susitikimuose su Europos Sąjungos institucijų atstovais Komandiruotė 2018-11-20 - 2018-11-22

Politinė patirtis

  • Lietuvos socialdemokratų partija Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partija Kauno - Kėdainių (Nr. 65) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.