Povilas Urbšys

Išsikėlė pats Kontaktai [email protected] (8 5) 2396621 http://urbsyspovilas.lt/ Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Išsikėlė pats Vakarinėje (Nr. 27) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Išsikėlė pats Vakarinėje (Nr. 27) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2018-05-14
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto pirmininkas 2016-11-22 - 2018-06-18
  • Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2018-09-24
  • Valstybės istorinės atminties komisija Komisijos narys 2017-06-21 - Nesibaigė
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2018-05-15 - Nesibaigė
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto narys 2018-06-19 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2018-05-14
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto pirmininkas 2016-11-22 - 2018-06-18
  • Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2018-09-24
  • Valstybės istorinės atminties komisija Komisijos narys 2017-06-21 - Nesibaigė
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2018-05-15 - Nesibaigė
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto narys 2018-06-19 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Vandos Kravčionok, Zenono Streikaus, Algio Strelčiūno ir Povilo Urbšio dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos Seimo Vietos savivaldos ir regioninės politikos komiteto atstovais Komandiruotė 2018-05-07 - 2018-05-10
  • Dėl Algio Strelčiūno ir Povilo Urbšio dalyvavimo susitikimuose su Vengrijos Nacionalinės Asamblėjos nariais ir kitų valstybės institucijų atstovais Komandiruotė 2017-05-15 - 2017-05-17

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama