Užduoti naują klausimą politikui

Petras Gražulis

Mišri Seimo narių grupė Kontaktai [email protected] (8 5) 2396638 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos narys 2016-11-14 - 2018-05-16
  • Užsienio reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-27
  • Migracijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - Nesibaigė
  • Laisvės premijų komisija Komisijos narys 2016-11-25 - Nesibaigė
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2018-05-17 - Nesibaigė
  • Žmogaus teisių komitetas Komiteto narys 2018-09-12 - 2018-09-24
  • Audito komitetas Komiteto narys 2018-09-25 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narys 2017-06-15 - Nesibaigė
  • Laikinoji Lukiškių aikštės memorialo grupė Narys 2017-05-04 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė Narys 2017-03-16 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Irano Islamo Respublika grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Laikinoji Bendradarbiavimo su skautais grupė Narys 2017-01-12 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje Narys 2016-11-17 - 2019-01-11
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narys 2016-11-17 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė Narys 2016-11-14 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje dalyvavimo jungtiniame Baltijos Asamblėjos komitetų posėdyje Komandiruotė 2017-03-02 - 2017-03-03

Politinė patirtis

  • Partija Tvarka ir teisingumas Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Partija "Tvarka ir teisingumas" Gargždų (Nr. 31) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Partija Tvarka ir teisingumas Gargždų (Nr. 31) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Išsikėlė pats Gargždų (Nr. 31) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-15 - 2008-11-17
  • Lietuvos krikščionių demokratų partija Gargždų (Nr. 31) apygardoje 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14
  • Lietuvos krikščionių demokratų partija Pagal sąrašą 1996–2000 metų kadencija 1996-11-25 - 2000-10-18