Užduoti naują klausimą politikui

Ona Valiukevičiūtė

Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Kontaktai [email protected] (8 5) 2396670 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos narė 2018-03-10 - Nesibaigė
  • Žmogaus teisių komitetas Komiteto narė 2018-03-12 - 2018-09-11
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos narė 2018-04-05 - Nesibaigė
  • Kultūros komitetas Komiteto narė 2018-09-12 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narė 2018-03-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji Moterų grupė Narė 2018-03-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji Sūduvos krašto bičiulių grupė Narė 2018-03-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė Narė 2018-03-22 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narė 2018-03-22 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narė 2018-03-22 - Nesibaigė
  • Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė Narė 2018-03-20 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narė 2018-03-20 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė Narė 2018-03-20 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Politinė patirtis

  • Partija Tvarka ir teisingumas Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2018-03-10 - Nesibaigė
  • Partija "Tvarka ir teisingumas" Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Partija Tvarka ir teisingumas Pagal sąrašą 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą" Vyriausioji rinkimų komisija (Nr. 100) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-16 - 2008-11-17

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.