Užduoti naują klausimą politikui

Naglis Puteikis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396616 http://puteikis.lt Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Audito komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-21
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Konstitucijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2016-12-14
  • Energetikos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2019-01-15
  • Audito komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Neįgaliųjų teisių komisija Komisijos narys 2018-10-10 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Ekonominės galios koncentracijos žemės ūkio sektoriuje tyrimo grupė Narys 2018-05-15 - Nesibaigė
  • Laikinoji Geotermijos rėmimo grupė Narys 2017-12-21 - Nesibaigė
  • Laikinoji Etninės kultūros grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“ Narys 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje Narys 2016-11-24 - 2019-01-11
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narys 2016-11-17 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Politinė patirtis

  • Lietuvos centro partija, išsikėlė pats Danės (Nr. 23) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Danės (Nr. 19) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos (Nr. 51) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2011-07-26 - 2012-11-16
  • Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) Pagal sąrašą 1996–2000 metų kadencija 1997-02-04 - 1997-04-24

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.