Užduoti naują klausimą politikui

Monika Navickienė

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396270 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos narė 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Socialinių reikalų ir darbo komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narė 2016-11-22 - 2019-09-30
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos narė 2016-11-23 - 2016-11-29
  • Savižudybių prevencijos komisija Komisijos narė 2016-11-23 - 2017-02-16

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Europietiškos Rusijos draugų grupė Narė 2018-04-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė Narė 2017-12-07 - 2019-08-29
  • Laikinoji Solidarumo su tibetiečiais grupė Narė 2017-11-09 - Nesibaigė
  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narė 2017-06-15 - 2019-08-29
  • Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė Narė 2017-05-16 - 2019-08-29
  • Laikinoji Moterų grupė Pirmininko pavaduotoja 2016-12-30 - Nesibaigė
  • Laikinoji Didžiojo kunigaikščio Gedimino grupė Narė 2016-12-15 - 2019-08-29
  • Laikinoji Moterų grupė Narė 2016-12-08 - 2016-12-29
  • Laikinoji Pilietinės visuomenės plėtros grupė Narė 2016-12-08 - 2019-08-29
  • Laikinoji Žemaičių grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė Narė 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė Narė 2016-12-01 - 2019-08-29
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narė 2016-11-29 - 2019-08-29
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narė 2016-11-29 - 2019-08-29
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - 2019-08-29
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ Narė 2016-11-16 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Vytauto Kernagio, Monikos Navickienės ir Gintarės Skaistės dalyvavimo Europos Parlamento rengiamuose jaunųjų parlamentarų mokymuose Komandiruotė 2018-03-04 - 2018-03-08
  • Dėl Vytauto Kernagio, Monikos Navickienės ir Gintarės Skaistės dalyvavimo Europos Parlamento rengiamuose jaunųjų parlamentarų mokymuose Komandiruotė 2018-03-04 - 2018-03-08
  • Dėl Monikos Navickienės dalyvavimo renginyje „Šių dienų Jungtinių Amerikos Valstijų socialinių, politikos ir ekonomikos aktualijų pristatymas jauniesiems Europos lyderiams“ Komandiruotė 2018-01-20 - 2018-02-10
  • Dėl Monikos Navickienės dalyvavimo renginyje „Šių dienų Jungtinių Amerikos Valstijų socialinių, politikos ir ekonomikos aktualijų pristatymas jauniesiems Europos lyderiams“ Komandiruotė 2018-01-20 - 2018-02-10
  • Dėl Aušrinės Armonaitės ir Monikos Navickienės dalyvavimo Lietuvos ir Lenkijos politikų ir intelektualų rengiamoje apskritojo stalo diskusijoje Komandiruotė 2017-12-11 - 2017-12-13
  • Dėl Aušrinės Armonaitės ir Monikos Navickienės dalyvavimo Lietuvos ir Lenkijos politikų ir intelektualų rengiamoje apskritojo stalo diskusijoje Komandiruotė 2017-12-11 - 2017-12-13
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo renginiuose Kelionė 2017-02-20 - 2017-02-22

Politinė patirtis

  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Naujosios Vilnios (Nr. 10) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.