Mindaugas Bastys

Lietuvos socialdemokratų partija Kontaktai Neturi el. pašto Neturi telefono Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos socialdemokratų partija Zanavykų (Nr. 64) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - 2018-03-20
  • Lietuvos socialdemokratų partija Šakių (Nr. 64) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Lietuvos socialdemokratų partija Šakių (Nr. 64) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Lietuvos demokratinė darbo partija Šakių (Nr. 64) apygardoje 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-10-18
  • Ekonomikos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2018-03-20
  • Seimo valdyba Seimo Pirmininko pavaduotojas 2016-12-19 - 2017-03-14
  • Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis Pakomitečio narys 2016-12-27 - 2017-11-20
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2017-11-07 - 2018-03-20
  • Žmogaus teisių komitetas Komiteto narys 2017-11-21 - 2018-03-20

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-10-18
  • Ekonomikos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2018-03-20
  • Seimo valdyba Seimo Pirmininko pavaduotojas 2016-12-19 - 2017-03-14
  • Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis Pakomitečio narys 2016-12-27 - 2017-11-20
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2017-11-07 - 2018-03-20
  • Žmogaus teisių komitetas Komiteto narys 2017-11-21 - 2018-03-20

Komandiruotės ir kelionės

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama