Užduoti naują klausimą politikui

Michal Mackevič

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396613 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Savižudybių prevencijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2017-02-16
  • Laisvės premijų komisija Komisijos narys 2016-11-25 - Nesibaigė
  • Europos reikalų komitetas Komiteto narys 2019-09-30 - 2019-10-14
  • Europos reikalų komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2019-10-15 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“ Narys 2019-09-18 - Nesibaigė
  • Laikinoji Robero Šumano politinės minties grupė Narys 2019-03-13 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje Pirmininko pavaduotojas 2016-12-09 - Nesibaigė
  • Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Maldos grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narys 2016-11-17 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Politinė patirtis

  • Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos lenkų rinkimų akcija Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Lietuvos lenkų rinkimų akcija Širvintų - Vilniaus (Nr. 55) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.