Užduoti naują klausimą politikui

Laimutė Matkevičienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396684 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narė 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Socialinių reikalų ir darbo komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos narė 2016-11-23 - 2016-11-27
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos pirmininkė 2016-11-28 - Nesibaigė
  • Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis Pakomitečio narė 2017-07-03 - 2017-11-28
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narė 2017-11-21 - Nesibaigė
  • Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis Pakomitečio narė 2017-11-29 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“ Narė 2019-09-18 - Nesibaigė
  • Seniūnų sueiga Narė 2019-07-25 - Nesibaigė
  • Laikinoji Robero Šumano politinės minties grupė Narė 2019-03-13 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė Narė 2017-04-26 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė Pirmininkė 2017-03-16 - Nesibaigė
  • Laikinoji Etninės kultūros grupė Narė 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė Narė 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Laikinoji Mykolo Romerio grupė Narė 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė Narė 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narė 2017-01-30 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje Narė 2016-12-09 - Nesibaigė
  • Laikinoji Maldos grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narė 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narė 2016-11-17 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjos 21-ojoje sesijoje Komandiruotė 2019-09-08 - 2019-09-09
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Lenkijos Respubliką Komandiruotė 2019-06-29 - 2019-07-01
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Lenkijos Respubliką Komandiruotė 2019-06-29 - 2019-07-02
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respublikos Senato Sveikatos ir socialinės politikos komiteto atstovais Komandiruotė 2018-09-12 - 2018-09-14
  • Dėl Viktorijos Čmilytės-Nielsen ir Laimutės Matkevičienės dalyvavimo posėdyje Komandiruotė 2017-03-07 - 2017-03-09

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kaišiadorių-Elektrėnų (Nr. 59) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė