Kęstutis Pūkas

Partija Tvarka ir teisingumas Kontaktai Neturi el. pašto Neturi telefono Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Partija Tvarka ir teisingumas Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - 2018-01-12

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-03-13
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2018-01-12
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2017-10-17
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2017-03-14 - 2018-01-12

Parlamentinės grupės

  • Frakcija "Tvarka ir teisingumas" Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-03-13
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2018-01-12
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2017-10-17
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2017-03-14 - 2018-01-12

Komandiruotės ir kelionės

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama