Užduoti naują klausimą politikui

Kęstutis Glaveckas

Liberalų sąjūdžio frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396637 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Liberalų sąjūdžio frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2016-11-21
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė Narys 2018-11-07 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Irano Islamo Respublika grupė Pirmininkas 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje Narys 2016-12-09 - 2019-01-11
  • Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė Pirmininkas 2016-12-01 - 2018-11-06
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė Pirmininkas 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Kęstučio Glavecko ir Stasio Jakeliūno dalyvavimo Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo rengiamame parlamentarų tinklo narių susitikime Komandiruotė 2018-04-14 - 2018-04-20
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Kinijos Liaudies Respubliką Komandiruotė 2018-01-06 - 2018-01-11

Politinė patirtis

  • Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Dainavos (Nr. 16) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Liberalų ir centro sąjunga Dainavos (Nr. 16) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-15 - 2008-11-17
  • Išsikėlė pats Dainavos (Nr. 16) apygardoje 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14
  • Lietuvos centro sąjunga Alytaus (Nr. 30) apygardoje 1996–2000 metų kadencija 1996-11-25 - 2000-10-18
  • Darbo kolektyvai Putinų (Nr. 60) apygardoje 1990–1992 metų kadencija 1990-03-10 - 1992-11-22

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.