Užduoti naują klausimą politikui

Justas Džiugelis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396709 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2018-09-10
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos narys 2016-11-24 - 2016-11-27
  • Žmogaus teisių komitetas Komiteto narys 2016-11-28 - 2019-07-09
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos pirmininko pavaduotojas 2016-11-28 - 2017-06-25
  • Neįgaliųjų teisių komisija Komisijos pirmininkas 2017-06-26 - 2018-11-11
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2018-09-11 - 2019-03-27
  • Neįgaliųjų teisių komisija Komisijos narys 2018-11-12 - 2019-01-13
  • Neįgaliųjų teisių komisija Komisijos pirmininko pavaduotojas 2019-01-14 - Nesibaigė
  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos narys 2019-03-28 - Nesibaigė
  • Socialinių reikalų ir darbo komitetas Komiteto narys 2019-07-10 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė Pirmininko pavaduotojas 2017-04-12 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė Narys 2017-03-10 - 2017-04-11
  • Tarpparlamentinių ryšių su Belgijos Karalyste grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje Narys 2016-12-09 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narys 2016-11-28 - Nesibaigė
  • Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narys 2016-11-17 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Justo Džiugelio, Andriaus Navicko ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo susitikimuose su Europos Parlamento nariais Komandiruotė 2018-02-05 - 2018-02-07
  • Dėl Justo Džiugelio dalyvavimo Šiaurės šalių ekspertų seminare Komandiruotė 2017-04-18 - 2017-04-21

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė