Užduoti naują klausimą politikui

Julius Sabatauskas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396697 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto pirmininkas 2016-11-22 - 2017-11-23
  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos seniūno pavaduotojas 2017-11-07 - 2018-11-12
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narys 2017-11-24 - Nesibaigė
  • Konstitucijos komisija Komisijos narys 2018-03-22 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos seniūnas 2018-11-13 - 2019-11-13
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2019-05-16 - Nesibaigė
  • Seimo valdyba Seimo opozicijos lyderis 2019-09-11 - Nesibaigė
  • Laisvės premijų komisija Komisijos narys 2019-10-01 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narys 2019-11-14 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji dvimiesčio Vilnius–Kaunas paramos grupė Narys 2019-06-14 - Nesibaigė
  • Laikinoji Lietuvos Respublikos Konstitucijos apsaugos grupė Pirmininkas 2018-11-20 - Nesibaigė
  • Seniūnų sueiga Narys 2018-11-15 - Nesibaigė
  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narys 2017-06-15 - Nesibaigė
  • Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė Narys 2017-02-14 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narys 2017-01-17 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje Narys 2016-12-09 - Nesibaigė
  • Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė Pirmininkas 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Žemaičių grupė Narys 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Pirmininkas 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narys 2016-11-22 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Jono Jaručio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje Komandiruotė 2019-09-22 - 2019-09-24
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjos 21-ojoje sesijoje Komandiruotė 2019-09-08 - 2019-09-09
  • Dėl Juliaus Sabatausko dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo narių ir Moldovos Respublikos valdžios institucijų ekspertų dvišalėse konsultacijose Komandiruotė 2019-07-15 - 2019-07-17
  • Dėl Simono Gentvilo, Edmundo Pupinio, Juliaus Sabatausko ir Juozo Varžgalio dalyvavimo išankstinėje Kazachstano Respublikos prezidento rinkimų stebėjimo misijoje Komandiruotė 2019-06-06 - 2019-06-11
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2019-02-11 - 2019-02-13
  • Dėl Juliaus Sabatausko ir Stasio Šedbaro dalyvavimo susitikimuose su Europos Sąjungos institucijų atstovais Komandiruotė 2019-01-20 - 2019-01-23
  • Dėl Audroniaus Ažubalio, Jono Jaručio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo 3-iajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje Komandiruotė 2018-09-24 - 2018-09-25
  • Dėl Kęstučio Masiulio, Juliaus Sabatausko ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto rengiamame tarpparlamentiniame komitetų susitikime Komandiruotė 2018-05-14 - 2018-05-16
  • Dėl Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupės narių vizito į Prancūzijos Respubliką Komandiruotė 2018-04-09 - 2018-04-14
  • Dėl Rimo Andrikio, Jono Jaručio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto tarpparlamentiniame posėdyje Komandiruotė 2017-10-08 - 2017-10-10
  • Dėl Juliaus Sabatausko dalyvavimo Ukrainos notarų rūmų seminare Komandiruotė 2017-09-05 - 2017-09-06
  • Dėl Juliaus Sabatausko ir Valerijaus Simuliko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto tarpparlamentiniame posėdyje Komandiruotė 2017-06-21 - 2017-06-23

Politinė patirtis

  • Lietuvos socialdemokratų partija Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partija Alytaus (Nr. 30) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Lietuvos socialdemokratų partija Pagal sąrašą 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Išsikėlė pats Alytaus (Nr. 30) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-15 - 2008-11-17
  • A.Brazausko socialdemokratinė koalicija Pagal sąrašą 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.