Jonas Jarutis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396673 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-12-04
  • Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Savižudybių prevencijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2016-12-14
  • Savižudybių ir smurto prevencijos komisija Komisijos pirmininko pavaduotojas 2017-06-26 - 2018-04-11
  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos seniūno pavaduotojas 2017-12-05 - Nesibaigė
  • Europos reikalų komitetas Komiteto narys 2018-05-30 - Nesibaigė
  • Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija Komisijos narys 2018-09-25 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Seimo delegacija Tarpparlamentinėje Sąjungoje Narys 2019-01-11 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kirgizijos Respublika grupė Narys 2018-12-14 - Nesibaigė
  • Seniūnų sueiga Narys 2017-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika grupė Narys 2017-06-14 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė Narys 2017-03-16 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“ Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Laikinoji Etninės kultūros grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narys 2017-01-17 - Nesibaigė
  • Laikinoji Panevėžio krašto bičiulių grupė Pirmininkas 2016-12-15 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė Narys 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Žemaičių grupė Narys 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“ Narys 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje Pirmininkas 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Seimo narių dalyvavimo Ukrainos prezidento rinkimų stebėjimo misijoje Komandiruotė 2019-03-28 - 2019-04-01
  • Dėl Jono Jaručio ir Stasio Šedbaro dalyvavimo 4-ajame Europolo parlamentinio matmens grupės susitikime Komandiruotė 2019-02-24 - 2019-02-26
  • Dėl Guodos Burokienės ir Jono Jaručio dalyvavimo 139-ojoje Tarpparlamentinės Sąjungos Asamblėjoje Komandiruotė 2018-10-13 - 2018-10-18
  • Dėl Guodos Burokienės ir Jono Jaručio dalyvavimo 139-ojoje Tarpparlamentinės Sąjungos Asamblėjoje Komandiruotė 2018-10-13 - 2018-10-18
  • Dėl Arvydo Anušausko, Audroniaus Ažubalio ir Jono Jaručio dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje Komandiruotė 2018-10-10 - 2018-10-12
  • Dėl Audroniaus Ažubalio, Jono Jaručio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo 3-iajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje Komandiruotė 2018-09-24 - 2018-09-25
  • Dėl Vytauto Bako ir Jono Jaručio dalyvavimo misijoje Malio Respublikoje Komandiruotė 2018-04-29 - 2018-05-03
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose Ukrainoje Komandiruotė 2017-11-02 - 2017-11-04
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose Ukrainoje Komandiruotė 2017-11-02 - 2017-11-04
  • Dėl Rimo Andrikio, Jono Jaručio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto tarpparlamentiniame posėdyje Komandiruotė 2017-10-08 - 2017-10-10
  • Dėl Jono Jaručio dalyvavimo aplinkosaugos konferencijoje Komandiruotė 2017-09-10 - 2017-09-12
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos valstybių parlamentų narių krepšinio varžybose Baltijos Asamblėjos taurei laimėti Komandiruotė 2017-06-01 - 2017-06-02
  • Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Bako, Juozo Bernatonio ir Jono Jaručio dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio saugumo bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje Komandiruotė 2017-04-26 - 2017-04-29
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjos 8-ojoje sesijoje Komandiruotė 2017-03-27 - 2017-03-28

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.