Užduoti naują klausimą politikui

Irina Rozova

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396665 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija Frakcijos narė 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos narė 2016-11-23 - 2017-06-20
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos pirmininko pavaduotoja 2017-06-21 - 2018-03-21
  • Neįgaliųjų teisių komisija Komisijos narė 2018-03-22 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė Narė 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ Narė 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narė 2016-11-22 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Irinos Rozovos dalyvavimo 25-osios Tarpparlamentinės stačiatikių asamblėjos renginiuose Komandiruotė 2018-06-24 - 2018-06-30
  • Dėl Irinos Rozovos dalyvavimo 25-osios Tarpparlamentinės stačiatikių asamblėjos renginiuose Komandiruotė 2018-06-24 - 2018-06-30

Politinė patirtis

  • Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos lenkų rinkimų akcija Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-19 - 2016-11-14
  • Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga Vyriausioji rinkimų komisija (Nr. 100) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2006-07-11 - 2008-11-17

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.