Irena Šiaulienė

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396717 http://www3.lrs.lt/pls/inter/www_tv.show?id=9982,1,96 Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narė 2016-11-14 - 2017-10-18
  • Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Seimo valdyba Seimo Pirmininko pavaduotoja 2017-04-21 - Nesibaigė
  • Valstybės istorinės atminties komisija Komisijos narė 2017-06-21 - 2018-11-15
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos narė 2017-10-19 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narė 2017-11-21 - Nesibaigė
  • Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija Komisijos narė 2018-11-15 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Geotermijos rėmimo grupė Narė 2017-12-21 - Nesibaigė
  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narė 2017-06-15 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Irano Islamo Respublika grupė Narė 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Laikinoji Žemaičių grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė Pirmininko pavaduotoja 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ Narė 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė Narė 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė Narė 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narė 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje Narė 2016-11-17 - Nesibaigė
  • Seniūnų sueiga Narė 2016-11-15 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Irenos Šiaulienės dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posėdyje Komandiruotė 2019-02-07 - 2019-02-08
  • Dėl Kęstučio Masiulio, Virgilijaus Poderio ir Irenos Šiaulienės dalyvavimo susitikimuose su Vokietijos Federacinės Respublikos Tiuringijos ir Saksonijos landtagų nariais ir pareigūnais Komandiruotė 2018-09-23 - 2018-09-27
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto bei Konsultacinės tarybos posėdžiuose Komandiruotė 2018-09-20 - 2018-09-21
  • Dėl Kęstučio Masiulio ir Irenos Šiaulienės dalyvavimo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjime Komandiruotė 2018-09-14 - 2018-09-15
  • Dėl Vytauto Juozapaičio ir Irenos Šiaulienės dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posėdyje Komandiruotė 2018-06-07 - 2018-06-08
  • Dėl Aušrinės Armonaitės ir Irenos Šiaulienės dalyvavimo kasmečiame pasauliniame Moterų politikos lyderių suvažiavime Komandiruotė 2017-11-28 - 2017-12-01
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo 36-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2017-11-09 - 2017-11-11
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo 36-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2017-11-09 - 2017-11-11
  • Dėl Irenos Šiaulienės, Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Algio Strelčiūno dalyvavimo susitikimuose su Azerbaidžano Respublikos Didžiojo Medžliso ir kitų institucijų atstovais Komandiruotė 2017-10-18 - 2017-10-21
  • Dėl Levutės Staniuvienės ir Irenos Šiaulienės dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posėdyje Komandiruotė 2017-09-21 - 2017-09-22
  • Dėl Irenos Šiaulienės dalyvavimo tarptautinėje konferencijoje ir Lietuvos nacionalinėje dienoje pasaulinėje parodoje EXPO Komandiruotė 2017-06-21 - 2017-06-24
  • Dėl Kęstučio Masiulio, Irenos Šiaulienės ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo susitikimuose su Vokietijos Federacinės Respublikos Bundestago, Bundesrato ir kitų institucijų atstovais Komandiruotė 2017-05-30 - 2017-06-03
  • Dėl Irenos Šiaulienės komandiruotės į Vokietijos Federacinę Respubliką Komandiruotė 2017-02-21 - 2017-02-23

Politinė patirtis

  • Lietuvos socialdemokratų partija Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partija Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Lietuvos socialdemokratų partija Pagal sąrašą 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai" Vyriausioji rinkimų komisija (Nr. 100) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-15 - 2008-11-17
  • A.Brazausko socialdemokratinė koalicija Pagal sąrašą 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14
  • Lietuvos demokratinė darbo partija Pagal sąrašą 1996–2000 metų kadencija 1996-11-25 - 2000-10-18
  • Lietuvos demokratinė darbo partija Baltijos (Nr. 20) apygardoje 1992–1996 metų kadencija 1992-11-24 - 1996-11-22

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.