Užduoti naują klausimą politikui

Irena Degutienė

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396651 http://www.degutiene.lt Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Seimo valdyba Seimo Pirmininko pavaduotoja 2016-11-15 - Nesibaigė
  • Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija Komisijos pirmininkė 2016-12-28 - Nesibaigė
  • Teisės ir teisėtvarkos komitetas Komiteto narė 2017-04-06 - 2017-11-20
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narė 2017-11-21 - Nesibaigė
  • Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis Pakomitečio narė 2017-11-29 - 2018-03-27

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji dvimiesčio Vilnius–Kaunas paramos grupė Narė 2019-06-14 - Nesibaigė
  • Laikinoji Lietuvos Respublikos Konstitucijos apsaugos grupė Narė 2018-11-20 - Nesibaigė
  • Laikinoji Lukiškių aikštės memorialo grupė Narė 2017-05-04 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“ Narė 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už tautų Europą“ Narė 2017-01-17 - Nesibaigė
  • Laikinoji Moterų grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė Pirmininko pavaduotoja 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“ Narė 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė Narė 2016-11-24 - 2016-11-30
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narė 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narė 2016-11-17 - Nesibaigė
  • Seniūnų sueiga Narė 2016-11-15 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Irenos Degutienės ir Aušros Papirtienės dalyvavimo Azerbaidžano Respublikos Didžiojo Medžliso 100-mečio minėjimo renginiuose Komandiruotė 2018-09-19 - 2018-09-21
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respublikos Senato Sveikatos ir socialinės politikos komiteto atstovais Komandiruotė 2018-09-12 - 2018-09-14
  • „Dėl Irenos Degutienės dalyvavimo tarpparlamentinėje konferencijoje „Gruzija, Moldova ir Ukraina: Rytų partnerystė ir šiandienos saugumo iššūkiai“ Komandiruotė 2018-03-01 - 2018-03-04
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Lenkijos Respubliką Komandiruotė 2018-02-28 - 2018-03-01
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Belgijos Karalystę Komandiruotė 2018-02-21 - 2018-02-22
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Belgijos Karalystę Komandiruotė 2018-02-21 - 2018-02-22
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Ukrainą Komandiruotė 2017-08-31 - 2017-09-02

Politinė patirtis

  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Naujamiesčio (Nr. 1) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Naujamiesčio (Nr. 1) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) Naujamiesčio (Nr. 1) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-15 - 2008-11-17
  • Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) Pagal sąrašą 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14
  • Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) Pagal sąrašą 1996–2000 metų kadencija 1996-11-25 - 2000-10-18

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.