Užduoti naują klausimą politikui

Gintarė Skaistė

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396635 http://www.skaiste.eu Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos narė 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Socialinių reikalų ir darbo komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - 2019-07-09
  • Migracijos komisija Komisijos narė 2016-11-23 - Nesibaigė
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narė 2016-11-28 - 2016-12-19
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto narė 2019-07-10 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Lietuvos Respublikos Konstitucijos apsaugos grupė Narė 2018-11-20 - Nesibaigė
  • Laikinoji Ekonominės galios koncentracijos žemės ūkio sektoriuje tyrimo grupė Narė 2018-05-15 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika grupė Narė 2017-06-14 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė "Investicijos Lietuvai" Narė 2017-04-05 - Nesibaigė
  • Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė Narė 2017-04-05 - Nesibaigė
  • Laikinoji Kauno krašto bičiulių grupė Pirmininkė 2016-12-15 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje Narė 2016-12-09 - Nesibaigė
  • Laikinoji Pilietinės visuomenės plėtros grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Moterų grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė Pirmininkė 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narė 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narė 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ Narė 2016-11-16 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Gintarės Skaistės dalyvavimo seminare „Tiesa ar melas: faktų tikrinimas, dezinformacija ir melagingos naujienos vykdant Europos Parlamento ir nacionalinių parlamentų rinkimų kampanijas“ Komandiruotė 2019-05-02 - 2019-05-03
  • Dėl Gintarės Skaistės dalyvavimo Pasauliniame moterų lyderių forume Komandiruotė 2018-11-26 - 2018-11-29
  • Dėl Gintarės Skaistės dalyvavimo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimo renginiuose Kelionė 2018-03-08 - 2018-03-11
  • Dėl Vytauto Kernagio, Monikos Navickienės ir Gintarės Skaistės dalyvavimo Europos Parlamento rengiamuose jaunųjų parlamentarų mokymuose Komandiruotė 2018-03-04 - 2018-03-08
  • Dėl Vytauto Kernagio, Monikos Navickienės ir Gintarės Skaistės dalyvavimo Europos Parlamento rengiamuose jaunųjų parlamentarų mokymuose Komandiruotė 2018-03-04 - 2018-03-08
  • Dėl Gintarės Skaistės dalyvavimo susitikimuose su Ispanijos lietuvių bendruomene ir Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje atstovais Kelionė 2017-11-26 - 2017-11-29
  • „Dėl Algirdo Butkevičiaus, Aušros Maldeikienės ir Gintarės Skaistės dalyvavimo Tarpparlamentinėje Europos Sąjungos stabilumo, ekonomikos koordinavimo ir valdysenos konferencijoje“ Komandiruotė 2017-10-30 - 2017-10-31
  • Dėl Gintarės Skaistės dalyvavimo susitikimuose su Ispanijos lietuvių bendruomenės nariais Kelionė 2017-07-22 - 2017-08-06

Politinė patirtis

  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.