Užduoti naują klausimą politikui

Gintaras Vaičekauskas

Liberalų sąjūdžio frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396703 http://www.liberalai.lt/politikas/gintaras-vaicekauskas Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Liberalų sąjūdžio frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Audito komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisija Komisijos narys 2016-11-23 - Nesibaigė
  • Migracijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2016-12-08

Parlamentinės grupės

  • Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų regiono valstybėmis grupė Narys 2018-12-03 - Nesibaigė
  • Laikinoji Lietuvos Respublikos Konstitucijos apsaugos grupė Narys 2018-11-20 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė Narys 2018-06-28 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė Narys 2018-06-27 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė Narys 2018-04-13 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Irano Islamo Respublika grupė Narys 2018-01-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė Pirmininko pavaduotojas 2017-12-07 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Juodkalnija grupė Pirmininkas 2017-06-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji Metro idėjos paramos grupė Narys 2017-06-15 - 2018-12-03
  • Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika grupė Narys 2017-06-14 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė – Europos parlamentarų asociacijos Afrikai remti (AWEPA) Lietuvos sekcija Pirmininkas 2017-05-11 - 2018-10-03
  • Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Belgijos Karalyste grupė Narys 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė Narys 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė Narys 2016-12-01 - 2017-06-13
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narys 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje Narys 2016-11-17 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo bei Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose Komandiruotė 2019-05-09 - 2019-05-10
  • Dėl Gintaro Vaičekausko ir Antano Vinkaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Sveikatos, socialinės gerovės ir šeimos reikalų komiteto posėdyje Komandiruotė 2019-03-07 - 2019-03-08
  • Dėl Virgilijaus Poderio, Viktoro Rinkevičiaus ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo jungtiniuose Baltijos Asamblėjos komitetų posėdžiuose Komandiruotė 2019-02-14 - 2019-02-15
  • Dėl Rasos Budbergytės, Gedimino Kirkilo, Aušros Maldeikienės ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo neformaliuose susitikimuose su Europos Audito Rūmų Pirmininku, Europos Audito Rūmų nariais, Europos Teisingumo Teismo teisėjais ir Liuksemburgo Didžiosios Herco Komandiruotė 2018-12-09 - 2018-12-11
  • Dėl Rasos Budbergytės, Aušros Maldeikienės ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo neformaliuose susitikimuose su Europos Audito Rūmų Pirmininku, Europos Audito Rūmų nariais, Europos Teisingumo Teismo teisėjais ir Liuksemburgo Didžiosios Herco Komandiruotė 2018-12-09 - 2018-12-11
  • Dėl Edmundo Pupinio ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo dvišaliuose susitikimuose su Juodkalnijos valdžios atstovais Komandiruotė 2018-10-08 - 2018-10-11
  • Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo GUAM Parlamentinės Asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2018-09-26 - 2018-09-29
  • Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo GUAM Parlamentinės Asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2018-09-26 - 2018-09-29
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto bei Konsultacinės tarybos posėdžiuose Komandiruotė 2018-09-20 - 2018-09-21
  • Dėl Aušros Papirtienės, Valerijaus Simuliko, Gintaro Vaičekausko ir Egidijaus Vareikio komandiruotės stebėti Azerbaidžano Respublikos prezidento rinkimų Komandiruotė 2018-04-09 - 2018-04-13
  • Dėl Gintaro Vaičekausko ir Antano Vinkaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Sveikatos, socialinės gerovės ir šeimos reikalų komiteto posėdyje Komandiruotė 2018-01-25 - 2018-01-26
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo 36-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2017-11-09 - 2017-11-11
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo 36-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2017-11-09 - 2017-11-11
  • Dėl Kęstučio Bartkevičiaus, Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Baltijos Asamblėjos posėdžiuose Komandiruotė 2017-09-28 - 2017-09-29
  • Dėl Kazio Starkevičiaus, Aušros Papirtienės, Valerijaus Simuliko, Rimantės Šalaševičiūtės ir Gintaro Vaičekausko kelionės į Taivaną (Kinijos provincija) Kelionė 2017-07-09 - 2017-07-16
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Ukrainoje ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Projektų Ukrainoje koordinavimo biuro vadovu Kelionė 2017-05-18 - 2017-05-20
  • Dėl Valerijaus Simuliko ir Gintaro Vaičekausko dalyvavimo Beniliukso parlamento organizuojamuose debatuose Komandiruotė 2017-03-23 - 2017-03-25
  • Dėl Vytauto Bako, Andriaus Kubiliaus, Audrio Šimo ir Gintaro Vaičekausko komandiruotės į Estijos Respubliką Komandiruotė 2017-02-09 - 2017-02-10

Politinė patirtis

  • Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Pajūrio (Nr. 22) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.