Užduoti naują klausimą politikui

Dovilė Šakalienė

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396632 https://www.facebook.com/sakaliene.lt/ Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narė 2016-11-14 - 2017-06-14
  • Europos reikalų komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - 2017-06-21
  • Užsienio reikalų komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - 2017-06-21
  • Savižudybių prevencijos komisija Komisijos narė 2016-11-23 - 2016-11-27
  • Savižudybių prevencijos komisija Komisijos pirmininko pavaduotoja 2016-11-28 - 2017-02-16
  • Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija Komisijos narė 2016-12-27 - 2017-06-21
  • Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis Pakomitečio narė 2017-01-11 - 2017-06-21
  • Liberalų sąjūdžio frakcija Frakcijos narė 2017-06-15 - 2017-11-06
  • Švietimo ir mokslo komitetas Komiteto narė 2017-06-22 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narė 2017-11-07 - Nesibaigė
  • Sveikos gyvensenos komisija Komisijos narė 2018-03-23 - 2018-11-26
  • Sveikos gyvensenos komisija Komisijos pirmininko pavaduotoja 2018-11-27 - 2019-05-15
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos narė 2019-07-18 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė Narė 2019-06-20 - Nesibaigė
  • Laikinoji dvimiesčio Vilnius–Kaunas paramos grupė Narė 2019-06-14 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė Pirmininkė 2019-05-09 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Tarpparlamentinėje Sąjungoje Pirmininko pavaduotoja 2018-05-16 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“ Narė 2018-04-17 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė Narė 2018-04-17 - 2019-05-08
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Pirmininko pavaduotoja 2017-03-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė Narė 2017-02-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Moterų grupė Pirmininko pavaduotoja 2016-12-30 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Moterų grupė Narė 2016-12-08 - 2016-12-29
  • Laikinoji Sveikatos grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Pilietinės visuomenės plėtros grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narė 2016-11-24 - 2017-03-21
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Pirmininko pavaduotoja 2016-11-22 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo tarptautinėje konferencijoje gyventojų ir vystymosi klausimais Komandiruotė 2019-06-23 - 2019-06-28
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo 5-ojoje pasaulinėje lyčių lygybės konferencijoje „Moterys veikia 2019“ Komandiruotė 2019-06-02 - 2019-06-07
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo Bendrų veiksmų strategijos dienos renginyje, skirtame kovai su ŽIV, AIDS, virusinėmis ir kitomis užkrečiamosiomis ligomis Komandiruotė 2019-04-26 - 2019-04-28
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo 3-iajame Pasauliniame kongrese kovos su seksualiniu moterų ir mergaičių išnaudojimu klausimais Komandiruotė 2019-04-02 - 2019-04-04
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo Europos parlamentų narių forumo gyventojų ir vystymosi klausimais 42-ajame Vykdomojo komiteto posėdyje Komandiruotė 2019-02-10 - 2019-02-11
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo Europos Parlamente rengiamoje diskusijoje prekybos žmonėmis prevencijos klausimais Komandiruotė 2018-11-22 - 2018-11-22
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo tarptautinėje parlamentų narių konferencijoje dėl Tarptautinės konferencijos gyventojų ir vystymosi klausimais veiksmų programos įgyvendinimo Komandiruotė 2018-10-21 - 2018-10-25
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo tarptautinėje konferencijoje „Orus gyvenimas - pasirinkimai Šiaurės ir Baltijos šalyse. Efektyvi kovos su seksualiniu išnaudojimu ir prostitucija strategija“ Komandiruotė 2018-09-28 - 2018-09-29
  • Dėl Rūtos Miliūtės ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo Pasauliniame moterų parlamentarių susitikime Komandiruotė 2018-09-09 - 2018-09-11
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo tarptautiniame parlamentų narių susitikime Komandiruotė 2018-06-17 - 2018-06-19
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Suomijos Republikos Eduskuntos nariais, Švietimo ir kultūros ministerijos atstovais bei Suomijos lietuvių bendruomene Komandiruotė 2018-06-05 - 2018-06-07
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Suomijos Republikos Eduskuntos nariais, Švietimo ir kultūros ministerijos atstovais bei Suomijos lietuvių bendruomene Komandiruotė 2018-06-05 - 2018-06-07
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo Lyčių lygybės indekso pristatymo konferencijoje Komandiruotė 2017-10-10 - 2017-10-12
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo Rumunijos Deputatų Rūmų ir Tarpparlamentinės Sąjungos rengiamoje konferencijoje Komandiruotė 2017-06-11 - 2017-06-14
  • Dėl Gedimino Kirkilo, Rūtos Miliūtės, Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos plenariniame posėdyje Komandiruotė 2017-05-28 - 2017-05-31
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Lygių galimybių ir nediskriminavimo komiteto posėdyje Komandiruotė 2017-05-17 - 2017-05-20
  • Dėl Dovilės Šakalienės komandiruotės stebėti Armėnijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo rinkimų Komandiruotė 2017-03-30 - 2017-04-03
  • Dėl Dovilės Šakalienės dalyvavimo Lietuvių asmenų ir bendruomenių Airijoje sąjungos organizuojamame renginyje Komandiruotė 2017-03-23 - 2017-03-27
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose Komandiruotė 2017-03-05 - 2017-03-07
  • Dėl Seimo narių komandiruotės į Prancūzijos Respubliką Komandiruotė 2017-01-22 - 2017-01-27
  • Dėl Aušrinės Armonaitės, Vytauto Bako, Lauryno Kasčiūno ir Dovilės Šakalienės komandiruotės į Vokietijos Federacinę Respubliką Komandiruotė 2017-01-18 - 2017-01-21

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.