Darius Kaminskas

Išsikėlė pats Kontaktai [email protected] (8 5) 2396655 https://m.facebook.com/Jusu.Darius.Kaminskas Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Išsikėlė pats Kėdainių (Nr. 43) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2016-11-27
  • Antikorupcijos komisija Komisijos pirmininko pavaduotojas 2016-11-28 - Nesibaigė
  • Konstitucijos komisija Komisijos narys 2016-12-15 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2016-11-27
  • Antikorupcijos komisija Komisijos pirmininko pavaduotojas 2016-11-28 - Nesibaigė
  • Konstitucijos komisija Komisijos narys 2016-12-15 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Estijos Respublikos valdžios ir kitų institucijų atstovais Komandiruotė 2018-05-28 - 2018-05-29
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Estijos Respublikos valdžios ir kitų institucijų atstovais Komandiruotė 2018-05-28 - 2018-05-29

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama