Dainius Kepenis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kontaktai [email protected] (8 5) 2396603 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Marių (Nr. 21) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis Pakomitečio narys 2017-03-15 - 2017-11-20
  • Švietimo ir mokslo komitetas Komiteto narys 2017-11-21 - Nesibaigė
  • Sveikos gyvensenos komisija Komisijos narys 2018-03-20 - 2018-03-22
  • Sveikos gyvensenos komisija Komisijos pirmininkas 2018-03-23 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis Pakomitečio narys 2017-03-15 - 2017-11-20
  • Švietimo ir mokslo komitetas Komiteto narys 2017-11-21 - Nesibaigė
  • Sveikos gyvensenos komisija Komisijos narys 2018-03-20 - 2018-03-22
  • Sveikos gyvensenos komisija Komisijos pirmininkas 2018-03-23 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Dainiaus Kepenio, Tomo Tomilino ir Virginijos Vingrienės dalyvavimo Europos parlamento Žaliųjų frakcijos / Europos laisvojo aljanso rengiamame susitikime Komandiruotė 2018-10-22 - 2018-10-24

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama