Bronius Markauskas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kontaktai [email protected] (8 5) 2396689 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Gargždų (Nr. 31) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga Vyriausioji rinkimų komisija (Nr. 100) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2006-06-01 - 2006-06-01

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Europos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Kaimo reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2018-09-24
  • Ekonomikos komitetas Komiteto narys 2017-11-21 - Nesibaigė
  • Migracijos komisija Komisijos narys 2018-06-18 - 2018-06-20
  • Migracijos komisija Komisijos pirmininkas 2018-06-21 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Europos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Kaimo reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-11-20
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - 2018-09-24
  • Ekonomikos komitetas Komiteto narys 2017-11-21 - Nesibaigė
  • Migracijos komisija Komisijos narys 2018-06-18 - 2018-06-20
  • Migracijos komisija Komisijos pirmininkas 2018-06-21 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama