Užduoti naują klausimą politikui

Asta Kubilienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396737 http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=20288&p_k=1 Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija Frakcijos narė 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - 2017-11-23
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos narė 2016-11-23 - Nesibaigė
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos narė 2017-03-15 - Nesibaigė
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto pirmininkė 2017-11-24 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“ Pirmininkė 2019-09-18 - Nesibaigė
  • Laikinoji Robero Šumano politinės minties grupė Narė 2019-03-13 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė Pirmininko pavaduotoja 2017-03-16 - Nesibaigė
  • Laikinoji Mykolo Romerio grupė Narė 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narė 2017-01-25 - Nesibaigė
  • Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje Narė 2016-12-09 - Nesibaigė
  • Laikinoji Maldos grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narė 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narė 2016-11-17 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjos sesijoje Komandiruotė 2019-02-11 - 2019-02-13
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respublikos Senato Sveikatos ir socialinės politikos komiteto atstovais Komandiruotė 2018-09-12 - 2018-09-14
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Estijos Respublikos valdžios ir kitų institucijų atstovais Komandiruotė 2018-05-28 - 2018-05-29
  • Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Estijos Respublikos valdžios ir kitų institucijų atstovais Komandiruotė 2018-05-28 - 2018-05-29
  • Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Lenkijos Respubliką Komandiruotė 2018-02-28 - 2018-03-01

Politinė patirtis

  • Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė