Artūras Skardžius

Lietuvos socialdemokratų partija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396648 http://skardzius.lt/ Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos socialdemokratų partija Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partija Šilutės - Pagėgių (Nr. 32) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai" Vyriausioji rinkimų komisija (Nr. 100) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-15 - 2008-11-17
  • Naujoji sąjunga (socialliberalai) Alytaus (Nr. 30) apygardoje 2000–2004 metų kadencija 2000-10-19 - 2004-11-14

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-10-18
  • Ekonomikos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-12-07
  • Energetikos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2016-11-27
  • Energetikos komisija Komisijos pirmininko pavaduotojas 2016-11-28 - 2017-12-19
  • Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis Pakomitečio narys 2016-12-27 - 2017-12-07
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2017-06-26 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos narys 2017-10-19 - 2018-04-23
  • Aplinkos apsaugos komitetas Komiteto narys 2017-12-13 - Nesibaigė
  • Sveikos gyvensenos komisija Komisijos narys 2018-03-20 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas 2018-04-24 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-10-18
  • Ekonomikos komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - 2017-12-07
  • Energetikos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2016-11-27
  • Energetikos komisija Komisijos pirmininko pavaduotojas 2016-11-28 - 2017-12-19
  • Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis Pakomitečio narys 2016-12-27 - 2017-12-07
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2017-06-26 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos narys 2017-10-19 - 2018-04-23
  • Aplinkos apsaugos komitetas Komiteto narys 2017-12-13 - Nesibaigė
  • Sveikos gyvensenos komisija Komisijos narys 2018-03-20 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas 2018-04-24 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Juozo Baublio, Algirdo Butkevičiaus, Algimanto Kirkučio, Artūro Skardžiaus ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo susitikimuose su Kinijos Liaudies Respublikos politikos ir verslo atstovais kartu su Estijos ir Latvijos parlamentų draugystės su Kinijos Liau Komandiruotė 2018-08-22 - 2018-08-31

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama