Užduoti naują klausimą politikui

Antanas Matulas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396671 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Sveikatos reikalų komitetas Komiteto narys 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Priklausomybių prevencijos komisija Komisijos narys 2016-11-23 - Nesibaigė
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos narys 2016-11-24 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Lietuvos Respublikos Konstitucijos apsaugos grupė Narys 2018-11-20 - Nesibaigė
  • Laikinoji Panevėžio krašto bičiulių grupė Narys 2016-12-15 - Nesibaigė
  • Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė Narys 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė Narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narys 2016-11-17 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Antano Matulo, Ritos Tamašunienės ir Onos Valiukevičiūtės dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respublikos valdžios atstovais Komandiruotė 2018-06-05 - 2018-06-06

Politinė patirtis

  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pasvalio-Pakruojo (Nr. 47) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47) apygardoje 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16
  • Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47) apygardoje 2004–2008 metų kadencija 2004-11-15 - 2008-11-17
  • Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47) apygardoje 1996–2000 metų kadencija 1996-11-25 - 2000-10-18

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.