Andrius Palionis

Lietuvos socialdemokratų partija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396612 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Politinė patirtis

  • Lietuvos socialdemokratų partija Prienų-Birštono (Nr. 67) apygardoje 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Išsikėlė pats Prienų - Birštono (Nr. 67) apygardoje 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-05-24
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2016-11-22 - 2017-06-12
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2018-03-21
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos seniūnas 2017-05-25 - 2017-10-18
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto narys 2017-06-13 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos seniūnas 2017-10-19 - Nesibaigė
  • Energetikos komisija Komisijos narys 2018-03-22 - 2018-03-22

Parlamentinės grupės

  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos narys 2016-11-14 - 2017-05-24
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto pirmininko pavaduotojas 2016-11-22 - 2017-06-12
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narys 2016-11-22 - 2018-03-21
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos narys 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Frakcijos seniūnas 2017-05-25 - 2017-10-18
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto narys 2017-06-13 - Nesibaigė
  • Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija Frakcijos seniūnas 2017-10-19 - Nesibaigė
  • Energetikos komisija Komisijos narys 2018-03-22 - 2018-03-22

Komandiruotės ir kelionės

  • Dėl Rimantės Šalaševičiūtės ir Andriaus Palionio dalyvavimo Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės XXII tarybos pirmojoje sesijoje Komandiruotė 2018-09-27 - 2018-10-02

Klausimai ir atsakymai

Informacija yra ruošiama