Užduoti naują klausimą politikui

Andrius Mazuronis

Mišri Seimo narių grupė Kontaktai [email protected] (8 5) 2396690 Neturi asmeninio puslapio Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos narys 2019-04-09 - 2019-06-10
  • Biudžeto ir finansų komitetas Komiteto narys 2019-04-15 - 2019-07-09
  • Jaunimo ir sporto reikalų komisija Komisijos narys 2019-05-16 - Nesibaigė
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos seniūno pavaduotojas 2019-06-11 - 2019-09-11
  • Aplinkos apsaugos komitetas Komiteto narys 2019-07-10 - Nesibaigė
  • Etikos ir procedūrų komisija Komisijos narys 2019-07-18 - Nesibaigė
  • Mišri Seimo narių grupė Frakcijos seniūnas 2019-09-12 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Seniūnų sueiga Narys 2019-09-17 - Nesibaigė
  • Laikinoji dvimiesčio Vilnius–Kaunas paramos grupė Narys 2019-06-14 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narys 2019-04-11 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė Narys 2019-04-11 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė Narys 2019-04-11 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Politinė patirtis

  • Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2019-04-09 - Nesibaigė
  • Partija "Tvarka ir teisingumas" Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Partija Tvarka ir teisingumas Pagal sąrašą 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.