Agnė Bilotaitė

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Kontaktai [email protected] (8 5) 2396629 http://bilotaite.lt Seimas.lt biografija

Frakcijos, komitetai ir komisijos

  • Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Frakcijos seniūno pavaduotoja 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Audito komitetas Komiteto narė 2016-11-16 - Nesibaigė
  • Antikorupcijos komisija Komisijos narė 2016-11-22 - Nesibaigė

Parlamentinės grupės

  • Laikinoji Lietuvos Respublikos Konstitucijos apsaugos grupė Narė 2018-11-20 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė Narė 2018-06-27 - Nesibaigė
  • Laikinoji Ekonominės galios koncentracijos žemės ūkio sektoriuje tyrimo grupė Narė 2018-05-15 - Nesibaigė
  • Laikinoji Geotermijos rėmimo grupė Narė 2017-12-21 - Nesibaigė
  • Laikinoji Čečėnijos demokratinio solidarumo grupė Narė 2017-06-06 - Nesibaigė
  • Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė Narė 2017-05-23 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė – Europos parlamentarų asociacijos Afrikai remti (AWEPA) Lietuvos sekcija Narė 2017-05-11 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė Narė 2017-03-16 - Nesibaigė
  • Laikinoji Mykolo Romerio grupė Narė 2017-03-10 - Nesibaigė
  • Laikinoji Moterų grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Sveikatos grupė Narė 2016-12-08 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ Narė 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė Pirmininko pavaduotoja 2016-12-01 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė Narė 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė Narė 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už Lietuvą be korupcijos“ Narė 2016-11-29 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė Narė 2016-11-24 - Nesibaigė
  • Laikinoji Vaiko gerovės grupė Narė 2016-11-22 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už šeimą“ Narė 2016-11-17 - Nesibaigė
  • Laikinoji grupė „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ Narė 2016-11-16 - Nesibaigė

Komandiruotės ir kelionės

Politinė patirtis

  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pagal sąrašą 2016–2020 metų kadencija 2016-11-14 - Nesibaigė
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pagal sąrašą 2012–2016 metų kadencija 2012-11-16 - 2016-11-14
  • Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Pagal sąrašą 2008–2012 metų kadencija 2008-11-17 - 2012-11-16

Klausimai ir atsakymai

Seimo nariui nėra užduota nė vieno klausimo.