Arūnas Gelūnas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Eugenijus Gentvilas

Ekonomikos komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis

Liberalų sąjūdžio frakcija

Simonas Gentvilas

Aplinkos apsaugos komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Kęstutis Glaveckas

Biudžeto ir finansų komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Petras Gražulis

Audito komitetas

Mišri Seimo narių grupė

Arūnas Gumuliauskas

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Irena Haase

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Juozas Imbrasas

Aplinkos apsaugos komitetas

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Stasys Jakeliūnas

Biudžeto ir finansų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Jonas Jarutis

Europos reikalų komitetas, Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Zbignev Jedinskij

Ekonomikos komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Eugenijus Jovaiša

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Sergejus Jovaiša

Žmogaus teisių komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Rasa Juknevičienė

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Vytautas Juozapaitis

Švietimo ir mokslo komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Ričardas Juška

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Vytautas Kamblevičius

Biudžeto ir finansų komitetas

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Darius Kaminskas

Sveikatos reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Ramūnas Karbauskis

Kultūros komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Laurynas Kasčiūnas

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Dainius Kepenis

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Vytautas Kernagis

Kultūros komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Gintautas Kindurys

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Gediminas Kirkilas

Europos reikalų komitetas, Kultūros komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Algimantas Kirkutis

Sveikatos reikalų komitetas, Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Vanda Kravčionok

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Dainius Kreivys

Ekonomikos komitetas, Europos reikalų komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Asta Kubilienė

Sveikatos reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Andrius Kubilius

Biudžeto ir finansų komitetas, Europos reikalų komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Andrius Kupčinskas

Ekonomikos komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

31-60 iš 142