Vida Ačienė

Biudžeto ir finansų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Mantas Adomėnas

Užsienio reikalų komitetas

Mišri Seimo narių grupė

Virgilijus Alekna

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Rimas Andrikis

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Mišri Seimo narių grupė

Arvydas Anušauskas

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Aušrinė Armonaitė

Europos reikalų komitetas, Užsienio reikalų komitetas, Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis

Mišri Seimo narių grupė

Audronius Ažubalis

Europos reikalų komitetas, Užsienio reikalų komitetas, Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Valius Ąžuolas

Biudžeto ir finansų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Kęstutis Bacvinka

Aplinkos apsaugos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Vytautas Bakas

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Linas Balsys

Aplinkos apsaugos komitetas, Europos reikalų komitetas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Kęstutis Bartkevičius

Sveikatos reikalų komitetas

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Rima Baškienė

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Juozas Baublys

Kaimo reikalų komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Antanas Baura

Ekonomikos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Juozas Bernatonis

Europos reikalų komitetas, Užsienio reikalų komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Agnė Bilotaitė

Audito komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Rasa Budbergytė

Biudžeto ir finansų komitetas, Europos reikalų komitetas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Valentinas Bukauskas

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Guoda Burokienė

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Algirdas Butkevičius

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Petras Čimbaras

Kaimo reikalų komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Europos reikalų komitetas, Žmogaus teisių komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Rimantas Jonas Dagys

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Irena Degutienė

Sveikatos reikalų komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Algimantas Dumbrava

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Justas Džiugelis

Žmogaus teisių komitetas

Mišri Seimo narių grupė

Aurimas Gaidžiūnas

Kaimo reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Vitalijus Gailius

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Dainius Gaižauskas

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Arūnas Gelūnas

Europos reikalų komitetas, Švietimo ir mokslo komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Eugenijus Gentvilas

Ekonomikos komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis

Liberalų sąjūdžio frakcija

Simonas Gentvilas

Aplinkos apsaugos komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Kęstutis Glaveckas

Biudžeto ir finansų komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Petras Gražulis

Audito komitetas

Mišri Seimo narių grupė

Arūnas Gumuliauskas

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Irena Haase

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Juozas Imbrasas

Aplinkos apsaugos komitetas

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Stasys Jakeliūnas

Biudžeto ir finansų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Jonas Jarutis

Europos reikalų komitetas, Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Zbignev Jedinskij

Ekonomikos komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Eugenijus Jovaiša

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Sergejus Jovaiša

Žmogaus teisių komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Rasa Juknevičienė

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Vytautas Juozapaitis

Švietimo ir mokslo komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Ričardas Juška

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Vytautas Kamblevičius

Biudžeto ir finansų komitetas

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Darius Kaminskas

Sveikatos reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Ramūnas Karbauskis

Kultūros komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Laurynas Kasčiūnas

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Dainius Kepenis

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Vytautas Kernagis

Kultūros komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Gintautas Kindurys

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Gediminas Kirkilas

Europos reikalų komitetas, Kultūros komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Algimantas Kirkutis

Sveikatos reikalų komitetas, Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Vanda Kravčionok

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Dainius Kreivys

Ekonomikos komitetas, Europos reikalų komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Asta Kubilienė

Sveikatos reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Andrius Kubilius

Biudžeto ir finansų komitetas, Europos reikalų komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Andrius Kupčinskas

Ekonomikos komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Gabrielius Landsbergis

Ekonomikos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Jonas Liesys

Sveikatos reikalų komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Linas Antanas Linkevičius

Užsienio reikalų komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Michal Mackevič

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Mykolas Majauskas

Biudžeto ir finansų komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Aušra Maldeikienė

Audito komitetas, Europos reikalų komitetas

Mišri Seimo narių grupė

Bronius Markauskas

Ekonomikos komitetas, Europos reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Raimundas Martinėlis

Sveikatos reikalų komitetas, Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Kęstutis Masiulis

Europos reikalų komitetas, Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Bronislovas Matelis

Ekonomikos komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis

Mišri Seimo narių grupė

Laimutė Matkevičienė

Sveikatos reikalų komitetas, Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Antanas Matulas

Sveikatos reikalų komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Kęstutis Mažeika

Aplinkos apsaugos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Rūta Miliūtė

Ekonomikos komitetas, Europos reikalų komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Aplinkos apsaugos komitetas, Europos reikalų komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Jaroslav Narkevič

Europos reikalų komitetas, Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Alfredas Stasys Nausėda

Kaimo reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Andrius Navickas

Žmogaus teisių komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Monika Navickienė

Socialinių reikalų ir darbo komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Arvydas Nekrošius

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Petras Nevulis

Aplinkos apsaugos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Aušrinė Norkienė

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Juozas Olekas

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Česlav Olševski

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Andrius Palionis

Biudžeto ir finansų komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Aušra Papirtienė

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Žygimantas Pavilionis

Užsienio reikalų komitetas, Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Virgilijus Poderys

Ekonomikos komitetas, Europos reikalų komitetas, Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Raminta Popovienė

Kultūros komitetas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Viktoras Pranckietis

Mindaugas Puidokas

Europos reikalų komitetas, Užsienio reikalų komitetas, Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Edmundas Pupinis

Švietimo ir mokslo komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Naglis Puteikis

Audito komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Vytautas Rastenis

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Jurgis Razma

Ekonomikos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Juozas Rimkus

Socialinių reikalų ir darbo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Viktoras Rinkevičius

Biudžeto ir finansų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Irina Rozova

Sveikatos reikalų komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Julius Sabatauskas

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Dovilė Šakalienė

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Algimantas Salamakinas

Kaimo reikalų komitetas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Rimantė Šalaševičiūtė

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Robertas Šarknickas

Kultūros komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Paulius Saudargas

Aplinkos apsaugos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Stasys Šedbaras

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Irena Šiaulienė

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Audrys Šimas

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Ingrida Šimonytė

Audito komitetas, Europos reikalų komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Valerijus Simulik

Žmogaus teisių komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Rimantas Sinkevičius

Ekonomikos komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Virginijus Sinkevičius

Ekonomikos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Agnė Širinskienė

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Gintarė Skaistė

Socialinių reikalų ir darbo komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Artūras Skardžius

Aplinkos apsaugos komitetas

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Saulius Skvernelis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Kęstutis Smirnovas

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Lauras Stacevičius

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Andriejus Stančikas

Kaimo reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Levutė Staniuvienė

Švietimo ir mokslo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Kazys Starkevičius

Kaimo reikalų komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Gintaras Steponavičius

Švietimo ir mokslo komitetas

Mišri Seimo narių grupė

Zenonas Streikus

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Algis Strelčiūnas

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija

Algirdas Sysas

Socialinių reikalų ir darbo komitetas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija

Leonard Talmont

Žmogaus teisių komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Rita Tamašunienė

Biudžeto ir finansų komitetas

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija

Tomas Tomilinas

Socialinių reikalų ir darbo komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Stasys Tumėnas

Kultūros komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Povilas Urbšys

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas

Mišri Seimo narių grupė

Gintaras Vaičekauskas

Audito komitetas

Liberalų sąjūdžio frakcija

Ona Valiukevičiūtė

Kultūros komitetas

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Petras Valiūnas

Teisės ir teisėtvarkos komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Egidijus Vareikis

Europos reikalų komitetas, Užsienio reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Jonas Varkalys

Socialinių reikalų ir darbo komitetas, Šeimos ir vaiko gerovės pakomitetis

Liberalų sąjūdžio frakcija

Juozas Varžgalys

Biudžeto ir finansų komitetas, Europos reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Gediminas Vasiliauskas

Žmogaus teisių komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Aurelijus Veryga

Audito komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Virginija Vingrienė

Aplinkos apsaugos komitetas, Europos reikalų komitetas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija

Antanas Vinkus

Sveikatos reikalų komitetas, Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija

Remigijus Žemaitaitis

Kaimo reikalų komitetas, Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitetis

Frakcija "Tvarka ir teisingumas"

Emanuelis Zingeris

Europos reikalų komitetas, Užsienio reikalų komitetas, Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija