Užduoti naują klausimą politikui

Gintarė Skaistė

Kandidatas į Seimą Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Panemunės

Politiko pažadai

"Vienišų pensijinio amžiaus asmenų paramos sistema, ką mes užregistravom su kolega Laurynu Kasčiūnu prieš metus ir tai, beje, buvo įrašyta ir į Valstiečių ir Žaliųjų programą 2016 metais. Mes siūlome, atsižvelgiant į per didelį vienišų pensininkų skurdą, našlių pencijas pakeisti vienišų asmenų pensijomis, kad gautų pensijas ne tik našliai, bet taip pat ir išsiskyrę senjorai"

2020 m. spalio 9 d. Panemunės apygardos debatai

"Padėtų mažinti ir vaikų skurdą, ir moterų skurdą tai yra ikimokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas. Man atrodo ,tai yra labai svarbu. Valstybės kontrolė taip pat yra padariusi ataskaitą, kur parodo, kad atskirose savivaldybėse prieinamumas yra labai skirtingas"

2020 m. spalio 9 d. Panemunės apygardos debatai

"Atsižvelgiant į šios apygardos problematiką, manyčiau, kad galėčiau prisidėti prie to, kad projektai, kurie yra vykdomi savivaldybės ar verslo, būtų labiau viešinami ir labiau suprantami bendruomenei. Ką pastebim būtent šitoj teritorijoj, kadangi ji itin vaizdinga ir graži, prie Nemuno atsiranda ypatingai daug įvairių interesų ir noro daryti kai ką labiau sau, o ne visiems. Tai, man atrodo, tas aiškesnis procedūrų išaiškinimas įstatymu būtų žymiai naudingesnis šios apygardos gyventojams"

2020 m. spalio 9 d. Panemunės apygardos debatai

Klausimai ir atsakymai

Kandidatui į Seimą nėra užduota nė vieno klausimo.