Užduoti naują klausimą politikui

Vaida Aleknavičienė

Kandidatas į Joniškio rajono savivaldybė merus Lietuvos socialdemokratų partija

Politiko pažadai

"Manau,kad mes turime padirbėti prie to, kad mūsų Joniškis būtu žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Trys pagrindiniai akcentai kuriuos aš akcentuočiau iškarto pradėjus dirbti tai kaip ir sakiau būtent socialinio modelio sukūrimas padedantis žmonėms iškritusiems iš darbo rinkos , kad ne pašalpomis gyventu, o žmogus būtu sugrąžintas atgal."

2019 m. vasario 20 d. Kandidatų į merus debatai - Joniškis

"Antras akcentas būtų būtent dialogas su verslininkais ir ūkininkais, kad plėsti darbo įgūdžius, naujas darbo vietas. Taip pat skatinti ūkininkus kuris perdirbimo įmones mūsų rajone, tai yra noriu pasakyti suteikti pagalba kokia tik įmanoma būtent jau dabar esančiomis įmonėms smulkaus ar vidutinio verslo ir stiprinti šita programą, o tada savaime aišku ir dirbti ta linkme, kad į mūsų rajoną ateiti investuotojai. Pradžioje bent jau smulkaus ir vidutinio verslo, nes kaip ir buvo minėta mūsų rajone yra keletas suformuotu komercinių plotų, bet jau nėra labai dideli , nes mes vis dėlto esame žemės ūkio kraštas ir tas pats didžiausias plotas kaip ir minėjo Vitalijus yra 14 hektarų ir, kad ateis super didelė įmonė ir mums šiai dienai tikėtis būtų sunku aš nemanau, kad ūkininkai norėtų parduoti savo žemes, kad atsirastu pas mus čia labai didelis fabrikas."

2019 m. vasario 20 d. Kandidatų į merus debatai - Joniškis

"Ir taip trečias dalykas tai yra vienas žmogus lauke yra ne karys. Aš manau, kad visu pirma turi būti sukurta iniciatyvo grupė iš įvairių sričių žmonių kurie būtent generuotu visas idėjas , kad mūsų Joniškis būtu žinomas, matomas ir, kad mums šiuo metu būtu gera gyventi."

2019 m. vasario 20 d. Kandidatų į merus debatai - Joniškis

Klausimai ir atsakymai

Apie skurdo mažinimą

Klausimas atsakytas

Apie skurdo mažinimą

Klausimas atsakytas

Apie Joniškio baseino projektavimo paslaugas

Klausimas atsakytas

Apie problemas savivaldybės tarybos darbe

Klausimas atsakytas