Užduoti naują klausimą politikui

Kęstutis Vilkauskas

Kandidatas į Trakų rajono savivaldybė merus Lietuvos socialdemokratų partija

Politiko pažadai

"Kadangi už kasdienį rūpestį žmonėmis, kas aktualu žmonėm. Tai yra kokybiškai teikiamos paslaugos ir jų normalios kainos. Šiluma, vanduo, miesto tvarkymas, valymas. Tai yra iš tikrųjų tos paslaugos, kuriom kasdieną žmonės, kurias mato, kasdien naudojasi. Taip pat medicininės paslaugos kokybiškos. Visi galim pakliūt į ligoninę. Tai yra ir jų griežtesnė kontrolė. Turim savivaldybės įmonės: UAB Trakų šiluma, UAB Trakų vandenys, UAB Trakų paslaugos. Iš tikrųjų reikėtų pasižiūrėti, kad ten tos paslaugos būtų tikrai, ir Trakų autobusai, taip, ačiū, kad priminėt, ir Trakų autobusai, visose tose įmonėse ir jas kuo labiau depolitizuoti ir kad būtų teikiamos kokybiškos paslaugos."

2019 m. vasario 18 d. Kandidatų į merus debatai - Trakai

"Antras klausimas. Antru klausimu. Trakai, ir, aišku, Lentvaris, du didieji miestai. Trakams siekti valstybinio istorinio miesto statuso. Tikrai kalbėjau seime, būdamas seniūnų asociacijos prezidentas, dažnai tenka dalyvauti įvairiuose komitetuose, sprendžiant įvairius klausimus dėl savivaldos. Tai tikrai tokią galimybę turime, tiktai reikia užsispirti, kaip užsispyrė sala dėl viaduko, šitas... Rusnė, va."

2019 m. vasario 18 d. Kandidatų į merus debatai - Trakai

"Ir trečiuoju klausimu, reikia ko mums, reikia decentralizuoti mūsų savivaldą. Turi pinigai nueiti žemyn, iki žmonių, iki bendruomenių, iki organizacijų, iki bendruomenės, iki nevyriausybinių organizacijų. Tam reikia decentralizavimo, reikia stiprinti seniūnijas, kad žmonėms nereikėtų važinėti į centrą. Dabar nuo 0,12 iki 14 procentų tiktai skiriama seniūnijoms. Kai pradėsim skirti žemyn, kai žmonės patys pradės skirstyti tuos pinigus, pasikeis situacija."

2019 m. vasario 18 d. Kandidatų į merus debatai - Trakai

Klausimai ir atsakymai

Apie kultūros politiką

Klausimas laukia politiko atsakymo

Apie skurdo mažinimą

Klausimas laukia politiko atsakymo

Apie skurdo mažinimą

Klausimas laukia politiko atsakymo