Seimo Rinkimai Debatai

Panemunės apygardos debatai

Drobės fabrikas • 2020 m. spalio 9 d. 18:00 Moderuos: Bus paskelbta

Garliavos apygardos debatai

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka • 2020 m. spalio 5 d. 17:00 Moderuos: Darius Matas

Jonavos apygardos debatai

Jonavos kultūros centras • 2020 m. spalio 2 d. 18:00 Moderuos: Darius Matas

Dzūkijos apygardos debatai

Varėnos kultūros centro kino ir parodų salė • 2020 m. spalio 8 d. 18:00 Moderuos: Sergejus Muravjovas

Nalšios pietinės apygardos debatai

Ignalinos atominės elektrinės regiono viešųjų paslaugų verslui centras • 2020 m. spalio 2 d. 18:00 Moderuos: Vilmantas Venckūnas

Jotvingių apygardos debatai

Druskininkų jaunimo užimtumo centras • 2020 m. spalio 2 d. 18:00 Moderuos: Ramūnas Jakubauskas

Mažeikių apygardos debatai

Mažeikių rajono kultūros centro pramogų salė • 2020 m. rugsėjo 24 d. 18:00 Moderuos: Edvardas Kubilius

Lazdynų apygardos debatai

Vilniaus Minties gimnazija • 2020 m. rugsėjo 18 d. 18:00 Moderuos: Giedrė Trapikaitė

Savanorių apygardos debatai

Kauno technikos profesinio mokymo centras • 2020 m. rugsėjo 28 d. 18:00 Moderuos: Modesta Gaučaitė

Šilutės apygardos debatai

Šilutės meno mokykla • 2020 m. spalio 3 d. 15:00 Moderuos: Paulius Viluckas

Sėlos rytinės apygardos debatai

Rokiškio kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 29 d. 18:00 Moderuos: Birutė Davidonytė

Marijampolės apgardos debatai

Marijampolės biblioteka • 2020 m. rugsėjo 29 d. 18:00 Moderuos: Karolis Vyšniauskas

Kėdainių apygardos debatai

Kėdainių arena • 2020 m. rugsėjo 28 d. 18:00 Moderuos: Dainora Karklytė

Vilkaviškio apygardos debatai

Vilkaviškio kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 24 d. 18:00 Moderuos: Ramūnas Jakubauskas

Žiemgalos rytinės apygardos debatai

Pasvalio krašto muziejus • 2020 m. rugsėjo 26 d. 16:00 Moderuos: Jurgita Čeponytė

Baltijos apygardos debatai

Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija • 2020 m. rugsėjo 28 d. 18:00 Moderuos: Šarūnas Dignaitis

Pajūrio apygardos debatai

Klaipėdos piliavietė • 2020 m. rugsėjo 23 d. 18:00 Moderuos: Igoris Vasiliauskas

Sūduvos pietinės apygardos debatai

Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos salė • 2020 m. rugsėjo 25 d. 18:00 Moderuos: Roberta Tracevičiūtė

Pilaitės - Karoliniškių apygardos debatai

Vilniaus Pilaitės gimnazija • 2020 m. rugsėjo 23 d. 18:00 Moderuos: Aušra Jurgauskaitė

Dainavos apygardos debatai

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras • 2020 m. rugsėjo 23 d. 17:00 Moderuos: Roberta Tracevičiūtė

Žiemgalos vakarinės apygardos debatai

Joniškio baltoji sinagoga, baltoji salė • 2020 m. rugsėjo 25 d. 18:00 Moderuos: Reda Gilytė

Panerių - Grigiškių apygardos debatai

Kirtimų kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 18 d. 17:00 Moderuos: Kotryna Tamkutė

Plungės - Rietavo apygardos debatai

Plungės kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 18 d. 18:00 Moderuos: Monika Petrulienė

Sūduvos šiaurinės apygardos debatai

Šakių kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 21 d. 17:30 Moderuos: Dainius Radzevičius

Antakalnio apygardos debatai

Antakalnio seniūnija • 2020 m. rugsėjo 17 d. 18:00 Moderuos: Indrė Kiršaitė ir Karolis Vyšniauskas

Deltuvos pietinės apygardos debatai

Ukmergės kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 22 d. 18:00 Moderuos: Rūta Kupetytė

Elektrėnų - Kaišiadorių apygardos debatai

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka • 2020 m. rugsėjo 17 d. 18:00 Moderuos: Tomas Loiba

Danės apygardos debatai

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka • 2020 m. rugsėjo 17 d. 18:00 Moderuos: Šarūnas Dignaitis

Gargždų apygardos debatai

Gargždų kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 17 d. 18:00 Moderuos: Benas Brunalas

Medininkų apygardos debatai

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 16 d. 18:00 Moderuos: Aleksandra Ketlerienė

Aušros apygardos debatai

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka • 2020 m. rugsėjo 18 d. 18:00 Moderuos: Igoris Vasiliauskas

Deltuvos šiaurinės apygardos debatai

Anykščių Liudvikos ir Stanislavo Didžiulių viešoji biblioteka • 2020 m. rugsėjo 15 d. 18:00 Moderuos: Monika Petrulienė

Nalšios šiaurinės apygardos debatai

Visagino Atgimimo mokykla • 2020 m. rugsėjo 22 d. 18:00 Moderuos: Gintaras Gimžauskas

Justiniškių - Viršuliškių apygardos debatai

Mykolo Biržiškos gimnazija • 2020 m. rugsėjo 22 d. 18:00 Moderuos: Modesta Gaučaitė

Senamiesčio - Žvėryno apygardos debatai

Šiuolaikinio meno centras • 2020 m. rugsėjo 15 d. 18:00 Moderuos: Mindaugas Aušra

Šilainių apygardos debatai

Dance 4 fun (adresas - Baltų pr. 81) • 2020 m. rugsėjo 24 d. 18:30 Moderuos: Ronaldas Galinis

Pašilaičių apygardos debatai

Aleksandro Puškino gimnazija • 2020 m. rugsėjo 22 d. 18:00 Moderuos: Mindaugas Aušra

Karšuvos apygardos debatai

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų centras • 2020 m. rugsėjo 24 d. 18:00 Moderuos: Matas Mačiulaitis

Aleksoto - Vilijampolės apygardos debatai

Vinco Kudirkos viešoji biblioteka • 2020 m. rugsėjo 22 d. 18:00 Moderuos: Aistė Čiučiurkaitė

Raseinių - Kėdainių apygardos debatai

Raseinių r. savivaldybės viešoji biblioteka • 2020 m. rugsėjo 24 d. 18:00 Moderuos: Darius Verseckas

Verkių apygardos debatai

Socialinių mokslų kolegija • 2020 m. rugsėjo 15 d. 18:00 Moderuos: Igoris Vasiliauskas

Fabijoniškių apygardos debatai

Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija • 2020 m. rugsėjo 24 d. 18:00 Moderuos: Paulius Viluckas

Kalniečių apygardos debatai

Kauno Martyno Mažvydo progimnazija • 2020 m. spalio 1 d. 19:00 Moderuos: Paulina Levickytė

Raudondvario apygardos debatai

Raudondvario dvaro menų inkubatorius • 2020 m. rugsėjo 21 d. 18:00 Moderuos: Justina Ilkevičiūtė

Telšių apygardos debatai

Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka • 2020 m. rugsėjo 24 d. 17:30 Moderuos: Vilmantas Venckūnas

Mėguvos apygardos debatai

Palangos kurorto muziejus • 2020 m. rugsėjo 24 d. 17:30 Moderuos: Igoris Vasiliauskas

Vilniaus rajono - Šalčininkų apygardos debatai

Kultūros centro salė • 2020 m. rugsėjo 21 d. 18:00 Moderuos: Aleksandra Ketlerienė

Tauragės apygardos debatai

Tauragės bendruomenių namai • 2020 m. rugsėjo 24 d. 18:00 Moderuos: Dainius Radzevičius

Kuršo apygardos debatai

Skuodo miesto kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 23 d. 19:00 Moderuos: Edvardas Kubilius

Panevėžio vakarinės apygardos debatai

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija • 2020 m. rugsėjo 21 d. 18:00 Moderuos: Gabrielius Grubinskas

Saulės apygardos debatai

P. Vilšinskio biblioteka • 2020 m. rugsėjo 23 d. 18:00 Moderuos: Aistė Čiučiurkaitė

Molėtų - Širvintų apygardos debatai

Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras • 2020 m. spalio 6 d. 18:00 Moderuos: Aurimas Perednis

Trakų - Vievio apygardos debatai

Trakų kultūros rūmai • 2020 m. rugsėjo 23 d. 18:00 Moderuos: Modesta Gaučaitė

Naujosios Vilnios apygardos debatai

Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka, Naujosios Vilnios filialas • 2020 m. rugsėjo 21 d. 18:00 Moderuos: Paulius Viluckas

Centro - Žaliakalnio apygardos debatai

Kauno Kultūros centro terasa • 2020 m. rugsėjo 20 d. 18:00 Moderuos: Roberta Tracevičiūtė

Sėlos vakarinės apygardos debatai

Biržų r. savivaldybės viešoji biblioteka • 2020 m. rugsėjo 18 d. 18:00 Moderuos: Tautvydas Mikalajūnas

Žemaitijos šiaurinės apygardos debatai

Akmenės kultūros namai • 2020 m. spalio 5 d. 18:00 Moderuos: Igoris Vasiliauskas

Kelmės - Šilalės apygardos debatai

Kelmės kultūros centras • 2020 m. spalio 1 d. 18:00 Moderuos: Edvardas Kubilius

Nevėžio apygardos debatai

VšĮ Panevėžio mokslo ir technologijų parkas • 2020 m. spalio 1 d. 18:00 Moderuos: Liucija Zubrutė

Šiaulių krašto apygardos debatai

Kušėnų L.Ivinskio gimnazija • 2020 m. spalio 7 d. 19:00 Moderuos: Vilmantas Venckūnas

Marių apygardos debatai

Klaipėdos "Varpo" gimnazija • 2020 m. spalio 1 d. 18:00 Moderuos: Indrė Kiršaitė ir Karolis Vyšniauskas

Šeškinės - Šnipiškių apygardos debatai

Agotos gryčia • 2020 m. rugsėjo 30 d. 18:00 Moderuos: Rita Miliūtė

Radviliškio - Tytuvėnų apygardos debatai

Radviliškio kultūros centras • 2020 m. rugsėjo 29 d. 18:00 Moderuos: Ovidijus Lukošius

Aukštaitijos apygardos debatai

Panevėžio "Žemynos" progimnazija • 2020 m. rugsėjo 29 d. 18:00 Moderuos: Justina Ilkevičiūtė

Alytaus apygardos debatai

Alytaus miesto teatras • 2020 m. rugsėjo 29 d. 18:00 Moderuos: Darius Verseckas

Petrašiūnų apygardos debatai

Kauno mokslų ir technologijų parkas • 2020 m. rugsėjo 28 d. 18:00 Moderuos: Aušra Jurgauskaitė

Žirmūnų apygardos debatai

Vilniaus centrinė biblioteka • 2020 m. rugsėjo 28 d. 18:00 Moderuos: Birutė Davidonytė

Naujamiesčio - Naujininkų apygardos debatai

LINE UP • 2020 m. rugsėjo 14 d. 18:00 Moderuos: Edgaras Savickas

Nemenčinės apygardos debatai

Riešės bendruomenės namai • 2020 m. rugsėjo 14 d. 18:00 Moderuos: Aleksandra Ketlerienė