Šarūnas Vaitkus

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Palangos miesto savivaldybė

Rytis Mykolas Račkauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“

Panevėžio miesto savivaldybė

Povilas Žagunis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Panevėžio rajono savivaldybė

Gintautas Gegužinskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Pasvalio rajono savivaldybė

Audrius Klišonis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Plungės rajono savivaldybė

Alvydas Vaicekauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Prienų rajono savivaldybė

Antanas Čepononis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Radviliškio rajono savivaldybė

Andrius Bautronis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Raseinių rajono savivaldybė

Antanas Černeckis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Rietavo savivaldybė

Ramūnas Godeliauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieningi su Ramūnu Godeliausku“

Rokiškio rajono savivaldybė

Edgaras Pilypaitis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Šakių rajono savivaldybė

Zdzislav Palevič

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas

Šalčininkų rajono savivaldybė

Artūras Visockas

Visuomeninis rinkimų komitetas Artūro Visocko sąrašas „Dirbame miestui“

Šiaulių miesto savivaldybė

Antanas Bezaras

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Šiaulių rajono savivaldybė

Algirdas Meiženis

Partija Tvarka ir teisingumas

Šilalės rajono savivaldybė

Vytautas Laurinaitis

Partija Tvarka ir teisingumas

Šilutės rajono savivaldybė

Živilė Pinskuvienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“

Širvintų rajono savivaldybė

Petras Pušinskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Skuodo rajono savivaldybė

Rimantas Klipčius

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Švenčionių rajono savivaldybė

Dovydas Kaminskas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Tauragės rajono savivaldybė

Petras Kuizinas

Darbo partija

Telšių rajono savivaldybė

Edita Rudelienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Trakų rajono savivaldybė

Rolandas Janickas

Darbo partija

Ukmergės rajono savivaldybė

Alvydas Katinas

Lietuvos socialdemokratų partija

Utenos rajono savivaldybė

Algis Kašėta

Visuomeninis rinkimų komitetas „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“

Varėnos rajono savivaldybė

Algirdas Neiberka

Lietuvos socialdemokratų partija

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Remigijus Šimašius

Visuomeninis rinkimų komitetas „R. Šimašiaus komanda „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“

Vilniaus miesto savivaldybė

Marija Rekst

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas

Vilniaus rajono savivaldybė

Erlandas Galaguz

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Visagino savivaldybė

Nikolajus Gusevas

Lietuvos socialdemokratų partija

Zarasų rajono savivaldybė

31-60 iš 60