Saulius Bucevičius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Akmenės rajono savivaldybė

Jadvyga Dunauskaitė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Akmenės rajono savivaldybė

Vitalijus Mitrofanovas

Lietuvos socialdemokratų partija

Akmenės rajono savivaldybė

Ramūnas Stonkus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Akmenės rajono savivaldybė

Kęstutis Ąžuolas

Darbo partija

Alytaus miesto savivaldybė

Saulius Bitinas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Alytaus miesto savivaldybė

Nerijus Cesiulis

Lietuvos socialdemokratų partija

Alytaus miesto savivaldybė

Česlovas Daugėla

Visuomeninis rinkimų komitetas „Žinau ir galiu – Česlovas Daugėla“

Alytaus miesto savivaldybė

Gediminas Daukšys

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Alytų“

Alytaus miesto savivaldybė

Šarūnas Klėgeris

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Alytaus miesto savivaldybė

Nijolė Makštutienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Alytaus miesto savivaldybė

Laura Radzevičiūtė

Lietuvos centro partija

Alytaus miesto savivaldybė

Vilija Ramanauskienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Alytaus piliečiai“

Alytaus miesto savivaldybė

Alvydas Sakavičius

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Alytaus miesto savivaldybė

Ramūnas Bielevičius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Alytaus rajono savivaldybė

Rima Kucavičienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Alytaus rajono savivaldybė

Raimundas Markauskas

Darbo partija

Alytaus rajono savivaldybė

Agnė Petravičienė

Partija Tvarka ir teisingumas

Alytaus rajono savivaldybė

Juozas Skestenis

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Alytaus rajono savivaldybė

Aurimas Truncė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Alytaus rajono savivaldybė

Algirdas Vrubliauskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Alytaus rajono savivaldybė

Sigutis Obelevičius

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Anykščių rajono savivaldybė

Lukas Pakeltis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Anykščių rajono savivaldybė

Kęstutis Tubis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“

Anykščių rajono savivaldybė

Dalis Vaiginas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Anykščių rajono savivaldybė

Dainius Žiogelis

Lietuvos socialdemokratų partija

Anykščių rajono savivaldybė

Vaidutis Zlatkus

Darbo partija

Anykščių rajono savivaldybė

Juozas Aleksandravičius

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Birštono savivaldybė

Nijolė Dirginčienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Birštono savivaldybė

Jurgita Šeržentienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieningas Birštonas“

Birštono savivaldybė

Darius Šeškevičius

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Birštono savivaldybė

Remigijus Zolubas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Birštono savivaldybė

Audronė Bukauskienė

Lietuvos centro partija

Biržų rajono savivaldybė

Audronė Garšvaitė

Lietuvos socialdemokratų partija

Biržų rajono savivaldybė

Vytas Jareckas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Biržų rajono savivaldybė

Valdemaras Valkiūnas

Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjunga

Biržų rajono savivaldybė

Irutė Varzienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Biržų rajono savivaldybė

Antanas Balkė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Druskininkų savivaldybė

Ričardas Malinauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“

Druskininkų savivaldybė

Kristina Miškinienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Druskininkų savivaldybė

Donatas Mizaras

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Druskininkų savivaldybė

Jūratė Balčiūnaitė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Nepartinė savivalda“

Elektrėnų savivaldybė

Raimondas Ivaškevičius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Elektrėnų savivaldybė

Ramūnas Kartenis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Elektrėnų savivaldybė

Silva Lengvinienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Patriotų sąjūdis už Elektrėnų kraštą“

Elektrėnų savivaldybė

Kęstutis Vaitukaitis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Elektrėnų savivaldybė

Arvydas Vyšniauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Elektrėnų savivaldybė

Vytautas Gimžauskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Ignalinos rajono savivaldybė

Justas Rasikas

Lietuvos socialdemokratų partija

Ignalinos rajono savivaldybė

Juozas Rokas

Partija Tvarka ir teisingumas

Ignalinos rajono savivaldybė

Henrikas Šiaudinis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Ignalinos rajono savivaldybė

Manfredas Žymantas

Darbo partija

Ignalinos rajono savivaldybė

Alina Batulevičienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Jonavos rajono savivaldybė

Arvydas Gasys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Jonavos rajono savivaldybė

Saulius Jakimavičius

Darbo partija

Jonavos rajono savivaldybė

Gintas Jasiulionis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Jonavos rajono savivaldybė

Dovilė Lileikienė

Lietuvos žaliųjų partija

Jonavos rajono savivaldybė

Mindaugas Sinkevičius

Lietuvos socialdemokratų partija

Jonavos rajono savivaldybė

Egidijus Sinkevičius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Su Sinkevičiumi ir Osausku“

Jonavos rajono savivaldybė

Vaida Aleknavičienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Joniškio rajono savivaldybė

Vilija Bartašienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Joniškio rajono savivaldybė

Vitalijus Gailius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Joniškio rajono savivaldybė

Rimantė Misiūnienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Joniškio rajono savivaldybė

Algirdas Gudaitis

Partija Tvarka ir teisingumas

Jurbarko rajono savivaldybė

Ričardas Juška

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Jurbarko rajono savivaldybė

Gintaras Kasputis

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Jurbarko rajono savivaldybė

Skirmantas Mockevičius

Jurbarko rajono savivaldybė

Vida Rekešienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Jurbarko rajono savivaldybė

Daivaras Rybakovas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Jurbarko rajono savivaldybė

Gintaris Stoškus

Visuomeninis rinkimų komitetas „Jurbarko kraštui“

Jurbarko rajono savivaldybė

Virginijus Ceslevičius

Lietuvos žaliųjų partija

Kaišiadorių rajono savivaldybė

Rita Gliaudelienė

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Kaišiadorių rajono savivaldybė

Nerijus Meškauskas

Lietuvos centro partija

Kaišiadorių rajono savivaldybė

Česlovas Neviera

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vardan Kaišiadorių krašto“

Kaišiadorių rajono savivaldybė

Karolis Petkevičius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Kaišiadorių rajono savivaldybė

Algimantas Radvila

Lietuvos socialdemokratų partija

Kaišiadorių rajono savivaldybė

Vytenis Tomkus

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kaišiadorių rajono savivaldybė

Darius Vilimas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Kaišiadorių rajono savivaldybė

Valdas Aleknavičius

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kalvarijos savivaldybė

Kęstutis Bagdanavičius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Kalvarijos savivaldybė

Antanas Burinskas

Darbo partija

Kalvarijos savivaldybė

Artūras Dunaitis

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Kalvarijos savivaldybė

Laimutė Misiukevičienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Kalvarijos savivaldybė

Vincas Plikaitis

Partija Tvarka ir teisingumas

Kalvarijos savivaldybė

Evaldas Ulevičius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga | Išsikėlė pats

Kalvarijos savivaldybė

Rūta Andriuškevičienė

Lietuvos centro partija

Kauno miesto savivaldybė

Gintaras Černiauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Kauno miesto savivaldybė

Simonas Kairys

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Kauno miesto savivaldybė

Visvaldas Matijošaitis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieningas Kaunas“

Kauno miesto savivaldybė

Martynas Maulė

Darbo partija

Kauno miesto savivaldybė

Antanas Navakauskas

Partija Tvarka ir teisingumas

Kauno miesto savivaldybė

Jurgita Šiugždinienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kauno miesto savivaldybė

Aušra Degutytė

Darbo partija

Kauno rajono savivaldybė

Gintautas Krilavičius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Kauno rajono savivaldybė

Valerijus Makūnas

Lietuvos socialdemokratų partija

Kauno rajono savivaldybė

Kęstutis Markevičius

Partija Tvarka ir teisingumas

Kauno rajono savivaldybė

Jūratė Truncienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Kauno rajono savivaldybė

Justinas Urbanavičius

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kauno rajono savivaldybė

Daiva Balandienė

Partija Tvarka ir teisingumas

Kazlų Rūdos savivaldybė

Justinas Kazla

Lietuvos socialdemokratų partija

Kazlų Rūdos savivaldybė

Valdas Kazlas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Kazlų Rūdos savivaldybė

Reda Kneizevičienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Kazlų Rūdos savivaldybė

Mantas Varaška

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Jaunąją Sūduvą“

Kazlų Rūdos savivaldybė

Marius Žitkus

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kazlų Rūdos savivaldybė

Tomas Bičiūnas

Lietuvos socialdemokratų partija

Kėdainių rajono savivaldybė

Saulius Grinkevičius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Kėdainių rajono savivaldybė

Viktoras Gruzdevas

Kėdainių rajono savivaldybė

Ignas Jankauskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kėdainių rajono savivaldybė

Dangiras Kačinskas

Darbo partija

Kėdainių rajono savivaldybė

Karolina Štelmokaitė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Kėdainių rajono savivaldybė

Valentinas Tamulis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“

Kėdainių rajono savivaldybė

Vaclovas Andrulis

Lietuvos socialdemokratų partija

Kelmės rajono savivaldybė

Petras Beresnevičius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kviečiu aš tautą Kelmės krašte“

Kelmės rajono savivaldybė

Kęstutis Bilius

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Kelmės rajono savivaldybė

Albertas Brazas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už vieningą Kelmę“

Kelmės rajono savivaldybė

Vincas Metrikis

Partija Tvarka ir teisingumas

Kelmės rajono savivaldybė

Janina Skeberdienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Kelmės rajono savivaldybė

Egidijus Ūksas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kelmės rajono savivaldybė

Dalia Viliūnienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Kelmės rajono savivaldybė

Agnė Bilotaitė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Klaipėdos miesto savivaldybė

Simonas Gentvilas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Klaipėdos miesto savivaldybė

Vytautas Grubliauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vytautas Grubliauskas ir komanda“

Klaipėdos miesto savivaldybė

Modestas Nugaras

Lietuvos žaliųjų partija

Klaipėdos miesto savivaldybė

Kazys Paulikas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Mano Klaipėda“

Klaipėdos miesto savivaldybė

Benediktas Petrauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Klaipėdos miesto savivaldybė

Nina Puteikienė

Lietuvos centro partija

Klaipėdos miesto savivaldybė

Benas Šimkus

Darbo partija

Klaipėdos miesto savivaldybė

Lina Šukytė-Korsakė

Partija Tvarka ir teisingumas

Klaipėdos miesto savivaldybė

Viačeslav Titov

Visuomeninis rinkimų komitetas „Titov ir teisingumas“

Klaipėdos miesto savivaldybė

Arvydas Vaitkus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Klaipėdos miesto savivaldybė

Artūras Žalys

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už pokyčius Klaipėdoje“

Klaipėdos miesto savivaldybė

Audronė Balnionienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Klaipėdos rajono savivaldybė

Vaclovas Dačkauskas

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Klaipėdos rajono savivaldybė

Sigitas Karbauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kuriam kartu“

Klaipėdos rajono savivaldybė

Ligita Liutikienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Klaipėdos rajono savivaldybė

Vaclovas Macijauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Bendrai geriau“

Klaipėdos rajono savivaldybė

Bronius Markauskas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Klaipėdos rajono savivaldybė

Rasa Petrauskienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Klaipėdos rajono savivaldybė

Raimondas Simonavičius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Klaipėdos rajono žemaičiai“

Klaipėdos rajono savivaldybė

Artūras Žičkus

Lietuvos centro partija

Klaipėdos rajono savivaldybė

Virginijus Domarkas

Lietuvos socialdemokratų partija

Kretingos rajono savivaldybė

Antanas Kalnius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kretingos kraštas“

Kretingos rajono savivaldybė

Dalia Martišauskienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Kretingos rajono savivaldybė

Vytautas Ročys

Darbo partija

Kretingos rajono savivaldybė

Dangiras Samalius

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kretingos rajono savivaldybė

Danutė Skruibienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Kretingos rajono savivaldybė

Jolita Vaickienė

Partija Tvarka ir teisingumas

Kretingos rajono savivaldybė

Dainius Bardauskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Kupiškio rajono savivaldybė

Augenijus Cesevičius

Lietuvos socialdemokratų partija

Kupiškio rajono savivaldybė

Povilas Gurklys

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Kupiškio kraštą“

Kupiškio rajono savivaldybė

Aurimas Martinka

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kartu kurkime Kupiškio kraštą“

Kupiškio rajono savivaldybė

Vidmantas Paliulis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Kupiškio rajono savivaldybė

Arūnas Bacevičius

Darbo partija

Lazdijų rajono savivaldybė

Audrius Klėjus

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Lazdijų rajono savivaldybė

Artūras Margelis

Visuomeninis rinkimų komitetas „A.Margelio komanda „Pirmyn!“

Lazdijų rajono savivaldybė

Arūnas Markūnas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Lazdijų rajono savivaldybė

Jonas Matulevičius

Lietuvos centro partija

Lazdijų rajono savivaldybė

Ausma Miškinienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Lazdijų rajono savivaldybė

Saulius Petrauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Lazdijų rajono savivaldybė

Albinas Žymančius

Partija Tvarka ir teisingumas

Lazdijų rajono savivaldybė

Gediminas Akelaitis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Marijampolės vienybę“

Marijampolės savivaldybė

Povilas Isoda

Lietuvos socialdemokratų partija

Marijampolės savivaldybė

Kostas Jankauskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Marijampolės savivaldybė

Rolandas Jonikaitis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Šaukiam tautą“

Marijampolės savivaldybė

Kęstutis Kubertavičius

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Marijampolės savivaldybė

Kęstutis Mažeika

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Marijampolės savivaldybė

Metas Ražinskas

Darbo partija

Marijampolės savivaldybė

Gintaras Skamaročius

Marijampolės savivaldybė

Algis Žvaliauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už geresnę ateitį Marijampolėje“

Marijampolės savivaldybė

Vitalijus Baltutis

Lietuvos centro partija

Mažeikių rajono savivaldybė

Alvydas Gudunavičius

Darbo partija

Mažeikių rajono savivaldybė

Vidmantas Macevičius

Partija Tvarka ir teisingumas

Mažeikių rajono savivaldybė

Lina Rimkienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Mažeikių rajono savivaldybė

Eimantas Salatka

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Mažeikių rajono savivaldybė

Antanas Tenys

Lietuvos socialdemokratų partija

Mažeikių rajono savivaldybė

Audrius Ilgevičius

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Molėtų rajono savivaldybė

Henrikas Ivickas

Lietuvos socialdemokratų partija

Molėtų rajono savivaldybė

Saulius Jauneika

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Molėtų rajono savivaldybė

Mindaugas Kildišius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Molėtai kartu“

Molėtų rajono savivaldybė

Valė Meilūnienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Molėtų rajono savivaldybė

Darius Stankevičius

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Molėtų rajono savivaldybė

Andrius Bagdonas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Neringos savivaldybė

Darius Jasaitis

Lietuvos socialdemokratų partija

Neringos savivaldybė

Dovydas Mikelis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Neringa“

Neringos savivaldybė

Laurynas Vainutis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Neringos savivaldybė

Vaidas Bendaravičius

Partija Tvarka ir teisingumas

Pagėgių savivaldybė

Kęstutis Gedminas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Pagėgių savivaldybė

Donatas Jančaras

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Pagėgių savivaldybė

Virginijus Komskis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kartu – Pagėgių kraštui“

Pagėgių savivaldybė

Kęstas Komskis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pagėgių krašto vardan“

Pagėgių savivaldybė

Edvinas Kriščiūnas

Darbo partija

Pagėgių savivaldybė

Edgaras Kuturys

Visuomeninis rinkimų komitetas „E. Kuturio komanda „Už permainas Pagėgių krašte“

Pagėgių savivaldybė

Aušra Zongailienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Pagėgių savivaldybė

Saulius Gegieckas

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Pakruojo rajono savivaldybė

Gediminas Grybė

Partija Tvarka ir teisingumas

Pakruojo rajono savivaldybė

Erika Kižienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Pakruojo rajono savivaldybė

Saulius Margis

Lietuvos socialdemokratų partija

Pakruojo rajono savivaldybė

Romas Medzveckas

Pakruojo rajono savivaldybė

Marius Senulis

Darbo partija

Pakruojo rajono savivaldybė

Gintaras Šurna

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Pakruojo rajono savivaldybė

Alvydas Žuvininkas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Pakruojo rajono savivaldybė

Svetlana Grigorian

Lietuvos socialdemokratų partija

Palangos miesto savivaldybė

Darius Kubilius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Palangos miesto savivaldybė

Vilius Martusevičius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pirmyn, Palanga ir Šventoji!“

Palangos miesto savivaldybė

Šarūnas Vaitkus

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Palangos miesto savivaldybė

Indiana Grigienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Panevėžio miesto savivaldybė

Valdemaras Jakštas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Panevėžio miesto savivaldybė

Sandra Jakštienė

Darbo partija

Panevėžio miesto savivaldybė

Kęstutis Lukoševičius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Panevėžio miesto savivaldybė

Petras Narkevičius

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Panevėžio miesto savivaldybė

Raimondas Pankevičius

Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija

Panevėžio miesto savivaldybė

Rimantas Petukauskas

Partija Tvarka ir teisingumas

Panevėžio miesto savivaldybė

Rytis Mykolas Račkauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“

Panevėžio miesto savivaldybė

Gema Umbrasienė

Lietuvos žaliųjų partija

Panevėžio miesto savivaldybė

Povilas Urbšys

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kurkime jaukų miestą KARTU“

Panevėžio miesto savivaldybė

Ramūnas Vyžintas

Lietuvos socialdemokratų partija

Panevėžio miesto savivaldybė

Kazimieras Algirdas Budrys

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Panevėžio rajono savivaldybė

Daiva Juodelienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Panevėžio rajono savivaldybė

Alfonsas Morkvėnas

Darbo partija

Panevėžio rajono savivaldybė

Antanas Pocius

Lietuvos socialdemokratų partija

Panevėžio rajono savivaldybė

Povilas Žagunis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Panevėžio rajono savivaldybė

Gintautas Gegužinskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Pasvalio rajono savivaldybė

Roma Jackūnienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Pasvalio rajono savivaldybė

Linas Kruopis

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Pasvalio rajono savivaldybė

Igoris Malinauskas

Darbo partija

Pasvalio rajono savivaldybė

Neringa Trinskienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Pasvalio rajono savivaldybė

Stasys Vainauskas

Partija Tvarka ir teisingumas

Pasvalio rajono savivaldybė

Arūnas Alšauskis

Lietuvos centro partija

Plungės rajono savivaldybė

Asta Beierle Eigirdienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Plungės rajono savivaldybė

Vida Bondauskienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“

Plungės rajono savivaldybė

Mantas Česnauskas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Plungės rajono savivaldybė

Audrius Klišonis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Plungės rajono savivaldybė

Tadas Šetkauskis

Lietuvos socialdemokratų partija

Plungės rajono savivaldybė

Albinas Tamkevičius

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Plungės rajono savivaldybė

Gintautas Bartulis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Prienų rajono savivaldybė

Loreta Jakinevičienė

Partija Tvarka ir teisingumas

Prienų rajono savivaldybė

Vytautas Jonelis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Prienų rajono savivaldybė

Algis Marcinkevičius

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Prienų rajono savivaldybė

Dovilė Ručytė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Prienų kraštą“

Prienų rajono savivaldybė

Alvydas Vaicekauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Prienų rajono savivaldybė

Arūnas Vaidogas

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Prienų rajono savivaldybė

Egidijus Visockas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Prienų rajono savivaldybė

Rima Zablackienė

Darbo partija

Prienų rajono savivaldybė

Jurgis Baublys

Darbo partija

Radviliškio rajono savivaldybė

Audronė Beresnevičienė

Partija Tvarka ir teisingumas

Radviliškio rajono savivaldybė

Vilma Budvytienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Mes esame Kitokie“

Radviliškio rajono savivaldybė

Antanas Čepononis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Radviliškio rajono savivaldybė

Gediminas Lipnevičius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už geresnį gyvenimą visiems“

Radviliškio rajono savivaldybė

Mindaugas Pauliukas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Radviliškio rajono savivaldybė

Kazimieras Račkauskis

Lietuvos socialdemokratų partija

Radviliškio rajono savivaldybė

Andrius Bautronis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Raseinių rajono savivaldybė

Algirdas Gricius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

Raseinių rajono savivaldybė

Edmundas Jonyla

Lietuvos socialdemokratų partija

Raseinių rajono savivaldybė

Dainius Šadauskis

Raseinių rajono savivaldybė

Gytis Šulinskas

Partija Tvarka ir teisingumas

Raseinių rajono savivaldybė

Darius Ulickas

Darbo partija

Raseinių rajono savivaldybė

Kęstutis Užemeckas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Raseinių rajono savivaldybė

Gerda Visockienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

Raseinių rajono savivaldybė

Antanas Černeckis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Rietavo savivaldybė

Vanda Deltuvienė

Darbo partija

Rietavo savivaldybė

Alfredas Mockus

Lietuvos socialdemokratų partija

Rietavo savivaldybė

Robertas Baltrūnas

Partija Tvarka ir teisingumas

Rokiškio rajono savivaldybė

Tadas Barauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Rokiškio rajono savivaldybė

Andrius Burnickas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Rokiškio rajono savivaldybė

Ramūnas Godeliauskas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieningi su Ramūnu Godeliausku“

Rokiškio rajono savivaldybė

Valius Kazlauskas

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Rokiškio rajono savivaldybė

Dalia Lūžienė-Malijonienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Rokiškio rajono savivaldybė

Antanas Vagonis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Antano Vagonio komitetas“

Rokiškio rajono savivaldybė

Juozas Bertašius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Šakių rajono gyventojų ateitį“

Šakių rajono savivaldybė

Dinara Gudaitienė

Darbo partija

Šakių rajono savivaldybė

Darius Jakavičius

Lietuvos socialdemokratų partija

Šakių rajono savivaldybė

Raimondas Januševičius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Šakių rajono savivaldybė

Vidmantas Muraška

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už vieningus zanavykus“

Šakių rajono savivaldybė

Edgaras Pilypaitis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Šakių rajono savivaldybė

Jolanta Butkevičienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Šalčininkų rajono savivaldybė

Zdzislav Palevič

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas

Šalčininkų rajono savivaldybė

Alicija Ščerbaitė

Darbo partija

Šalčininkų rajono savivaldybė

Jonas Bartkus

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Šiaulių miesto savivaldybė

Aurimas Lankas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Šiaulių miesto savivaldybė

Laisvūnas Neimanas

Lietuvos centro partija

Šiaulių miesto savivaldybė

Vida Pociuvienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „ŠNVOK – čia ir dabar!“

Šiaulių miesto savivaldybė

Valerijus Simulik

Visuomeninis rinkimų komitetas „Valerijaus Simulik judėjimas „Už Šiaulius“

Šiaulių miesto savivaldybė

Gintautas Sitnikas

Lietuvos socialdemokratų partija

Šiaulių miesto savivaldybė

Jūratė Šivickienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kviečiu aš tautą“

Šiaulių miesto savivaldybė

Marijus Velička

Darbo partija

Šiaulių miesto savivaldybė

Artūras Visockas

Visuomeninis rinkimų komitetas Artūro Visocko sąrašas „Dirbame miestui“

Šiaulių miesto savivaldybė

Aurimas Žvinys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Šiaulių miesto savivaldybė

Antanas Bezaras

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Šiaulių rajono savivaldybė

Jonas Kiriliauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Šiaulių rajono savivaldybė

Algis Mačiulis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Šiaulių rajono savivaldybė

Vaclovas Motiejūnas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Šiaulių rajono savivaldybė

Ingrida Venciuvienė

Darbo partija

Šiaulių rajono savivaldybė

Antanas Damulis

Darbo partija

Šilalės rajono savivaldybė

Jonas Gudauskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Šilalės rajono savivaldybė

Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Šilalės rajono savivaldybė

Valdemaras Jasevičius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Centro judėjimas už Šilalės kraštą“

Šilalės rajono savivaldybė

Algirdas Meiženis

Partija Tvarka ir teisingumas

Šilalės rajono savivaldybė

Virginijus Noreika

Lietuvos socialdemokratų partija

Šilalės rajono savivaldybė

Valerijus Šabrauskas

Lietuvos centro partija

Šilalės rajono savivaldybė

Raimundas Vaitiekus

Visuomeninis rinkimų komitetas „Šilališkiai“

Šilalės rajono savivaldybė

Algirdas Gečas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Šilutės rajono savivaldybė

Vytautas Laurinaitis

Partija Tvarka ir teisingumas

Šilutės rajono savivaldybė

Sigitas Majus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Šilutės rajono savivaldybė

Antanas Martinkus

Lietuvos socialdemokratų partija

Šilutės rajono savivaldybė

Vaida Pocė

Darbo partija

Šilutės rajono savivaldybė

Arūnas Pupšys

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Šilutės rajono savivaldybė

Aidas Ragelis

Šilutės rajono savivaldybė

Sandra Tamašauskienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Šilutės rajono savivaldybė

Daiva Žebelienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už žmonių valdžią“

Šilutės rajono savivaldybė

Alfredas Astikas

Darbo partija

Širvintų rajono savivaldybė

Anna Kuznecovienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Širvintų rajono savivaldybė

Vidmantas Mateika

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Širvintų rajono savivaldybė

Živilė Pinskuvienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“

Širvintų rajono savivaldybė

Virginijus Sarpauskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Širvintų rajono savivaldybė

Rasa Tamošiūnienė

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga

Širvintų rajono savivaldybė

Darius Valkauskas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Širvintų rajono savivaldybė

Daiva Budrienė

Lietuvos socialdemokratų partija

Skuodo rajono savivaldybė

Stasys Gutautas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Skuodo rajono savivaldybė

Ignas Jonušas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Šaukiame tautą“

Skuodo rajono savivaldybė

Daiva Jonušienė

Darbo partija

Skuodo rajono savivaldybė

Petras Pušinskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Skuodo rajono savivaldybė

Stasys Vainoras

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Skuodo rajono savivaldybė

Zbignev Jedinskij

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas

Švenčionių rajono savivaldybė

Audrius Karvelis

Lietuvos socialdemokratų partija

Švenčionių rajono savivaldybė

Rimantas Klipčius

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Švenčionių rajono savivaldybė

Raja Krupenina

Darbo partija

Švenčionių rajono savivaldybė

Raimondas Pauliukevičius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Švenčionių rajono savivaldybė

Kazimieras Pranskus

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Švenčionių rajono savivaldybė

Kęstutis Savickas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Švenčionių rajono savivaldybė

Kęstutis Trapikas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Piliečių balsas“

Švenčionių rajono savivaldybė

Eimutis Valiukas

Švenčionių rajono savivaldybė

Vidas Bičkus

Visuomeninis rinkimų komitetas „Nepartinė Tauragė“

Tauragės rajono savivaldybė

Virginija Eičienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Tauragės rajono savivaldybė

Vaidotas Globys

Darbo partija

Tauragės rajono savivaldybė

Dovydas Kaminskas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Tauragės rajono savivaldybė

Rimantas Kičas

Tauragės rajono savivaldybė

Darius Petrošius

Lietuvos socialdemokratų partija

Tauragės rajono savivaldybė

Silverijus Statkus

Partija Tvarka ir teisingumas

Tauragės rajono savivaldybė

Giedrė Stulginskienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Tauragės rajono savivaldybė

Algirdas Bacevičius

Visuomeninis rinkimų komitetas „A.Bacevičiaus pilietinis sąrašas“

Telšių rajono savivaldybė

Kęstutis Gusarovas

Lietuvos socialdemokratų partija

Telšių rajono savivaldybė

Albinas Juškevičius

Lietuvos centro partija

Telšių rajono savivaldybė

Petras Kuizinas

Darbo partija

Telšių rajono savivaldybė

Tomas Lekavičius

Visuomeninis rinkimų komitetas „Mūsų Telšiai“

Telšių rajono savivaldybė

Almantas Lukavičius

Partija Tvarka ir teisingumas

Telšių rajono savivaldybė

Imantas Motiejūnas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Telšių rajono savivaldybė

Jolanta Rupeikienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Telšių rajono savivaldybė

Mantas Serva

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Telšių rajono savivaldybė

Gelena Drungilienė

Darbo partija

Trakų rajono savivaldybė

Jonas Kietavičius

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Trakų rajono savivaldybė

Vladyslav Kravčun

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Trakų rajono savivaldybė

Jaroslav Narkevič

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas

Trakų rajono savivaldybė

Edita Rudelienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Trakų rajono savivaldybė

Kęstutis Vilkauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Trakų rajono savivaldybė

Agnė Balčiūnienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Ukmergės rajono savivaldybė

Rolandas Janickas

Darbo partija

Ukmergės rajono savivaldybė

Julius Kazėnas

Partija Tvarka ir teisingumas

Ukmergės rajono savivaldybė

Gediminas Lapukas

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Ukmergės rajono savivaldybė

Valdas Petronis

Lietuvos socialdemokratų partija

Ukmergės rajono savivaldybė

Romas Pivoras

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Ukmergės rajono savivaldybė

Darius Varnas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Tavo Ukmergė“

Ukmergės rajono savivaldybė

Arnoldas Vilčinskas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Ukmergės rajono savivaldybė

Eduardas Zeziulevičius

Lietuvos centro partija

Ukmergės rajono savivaldybė

Alvydas Katinas

Lietuvos socialdemokratų partija

Utenos rajono savivaldybė

Marijus Kaukėnas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Kartu už Utenos kraštą“

Utenos rajono savivaldybė

Sigitas Mecelica

Lietuvos žaliųjų partija

Utenos rajono savivaldybė

Egidijus Puodžiukas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Utenos rajono savivaldybė

Vitalijus Šeršniovas

Darbo partija

Utenos rajono savivaldybė

Marijonas Čapkovskis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Varėnos rajono savivaldybė

Marius Juškevičius

Partija Tvarka ir teisingumas

Varėnos rajono savivaldybė

Algis Kašėta

Visuomeninis rinkimų komitetas „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“

Varėnos rajono savivaldybė

Vidas Mikalauskas

Lietuvos centro partija

Varėnos rajono savivaldybė

Giedrius Samulevičius

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Varėnos rajono savivaldybė

Povilas Saulevičius

Lietuvos socialdemokratų partija

Varėnos rajono savivaldybė

Dalia Šemeškienė-Kleponytė

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

Varėnos rajono savivaldybė

Saulenas Aželskas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Žilvinas Gelgota

Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Valentinas Gražulis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Algirdas Neiberka

Lietuvos socialdemokratų partija

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Arūnas Degutis

Visuomeninis rinkimų komitetas „Gedimino miestas“

Vilniaus miesto savivaldybė

Raimund Klonovski

Visuomeninis rinkimų komitetas „Vilniečių „Lokys“

Vilniaus miesto savivaldybė

Dainius Kreivys

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Vilniaus miesto savivaldybė

Remigijus Lapinskas

Lietuvos žaliųjų partija

Vilniaus miesto savivaldybė

Inga Laurušonė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Judėk, Vilniau“

Vilniaus miesto savivaldybė

Martynas Nagevičius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Vilniaus miesto savivaldybė

Gintautas Paluckas

Lietuvos socialdemokratų partija

Vilniaus miesto savivaldybė

Naglis Puteikis

Lietuvos centro partija

Vilniaus miesto savivaldybė

Remigijus Šimašius

Visuomeninis rinkimų komitetas „R. Šimašiaus komanda „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“

Vilniaus miesto savivaldybė

Virginijus Sinkevičius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Vilniaus miesto savivaldybė

Andrius Stasiukynas

Visuomeninis rinkimų komitetas „Junkis“

Vilniaus miesto savivaldybė

Liutauras Stoškus

Visuomeninis rinkimų komitetas „Bendruomeniškas Vilnius“

Vilniaus miesto savivaldybė

Edita Tamošiūnaitė

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas

Vilniaus miesto savivaldybė

Viktor Uspaskich

Darbo partija

Vilniaus miesto savivaldybė

Remigijus Žemaitaitis

Partija Tvarka ir teisingumas

Vilniaus miesto savivaldybė

Artūras Zuokas

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Vilniaus miesto savivaldybė

Robert Duchnevič

Lietuvos socialdemokratų partija

Vilniaus rajono savivaldybė

Gediminas Kazėnas

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Vilniaus rajono savivaldybė

Aleksandra Minajeva

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Vilniaus rajono savivaldybė

Tadeuš Orševski

Darbo partija

Vilniaus rajono savivaldybė

Marija Rekst

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas

Vilniaus rajono savivaldybė

Virginijus Andrius Bukauskas

Lietuvos socialdemokratų partija

Visagino savivaldybė

Erlandas Galaguz

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Visagino savivaldybė

Dmitrij Ikonikov

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas

Visagino savivaldybė

Dalia Štraupaitė

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

Visagino savivaldybė

Jevgenij Šuklin

Visuomeninis rinkimų komitetas „Visaginas – tai mes“

Visagino savivaldybė

Arnoldas Abramavičius

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

Zarasų rajono savivaldybė

Nikolajus Gusevas

Lietuvos socialdemokratų partija

Zarasų rajono savivaldybė

Daiva Kelečienė

Visuomeninis rinkimų komitetas „Švari savivalda“

Zarasų rajono savivaldybė

Gintaris Petrėnas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Zarasų rajono savivaldybė

Sergej Šepliakov

Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga

Zarasų rajono savivaldybė

Kęstutis Stankevičius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Zarasų rajono savivaldybė

Arvydas Veikšra

Zarasų rajono savivaldybė