Užduoti naują klausimą politikui

Simonas

Klausimas skirtas: Kostas Jankauskas

Yra kalbama, jog neigiamai prisidėjote prie UAB "Alga" ir UAB "Marijampolės švara" valdymo, kad prisidėjote prie įmonių suprastėjimo. Kaip paneigtumėte/patvirtintumėte šiuos gandus, ir kaip užtikrintumėte jog jeigu taptumėte Marijampolės miesto meru, taip nenutiks ir savivaldybėje?

Atsakymas

Kostas Jankauskas

Gerb. Simonai,
UAB koncerną “ALGA” valdo 13 nedidelių įmonių. Jos atskiros įmonės, turinčios juridinį statusą ir savo vadovus - direktorius. Aš jau 18 metų esu UAB koncerne “ALGA” valdybos narys ir pagal pasiskirstymą kiekvienas narys kuruoja atskiras sritis. UAB koncerno “ALGA” grupės įmonės dirba stabiliai, koncernas kasmet investuoja į verslo plėtrą.
Per beveik trejus mano vadovavimo metus UAB “Marijampolės švara“ sutvarkyta bendrovės gamybinė bazė, pagerintos sąlygos darbuotojams, padidėjo įmonės vertė. Iš atliekų tvarkymo verslo UAB koncernas “ALGA” išėjo, o UAB “Marijampolės švara“ akcijos sėkmingai parduotos. Manau, kad Jūsų išdėstytos prielaidos yra gandas, o Marijampolės savivaldybei su beveik 10 milijonų skola, reikia ūkiško požiūrio į visus klausimus. Žinau kaip tai padaryti, tai numatyta programoje.